Lady Gaga’lı Joker 2 filminden yeni görseller geldi!

Lady Gaga’lı Joker 2 filminden yeni görseller geldi. İşte Joker 2 filminin vizyon tarihi ve çok daha fazlası!

Lady Gaga’lı Joker 2 filminden yeni görseller geldi!

DC evreninin ikonik kötü karakteri Joker’i odak alan Joker filmi 2019 yılında izleyicilerle buluştu. Joaquin Phoenix’in karakteri beklenmedik bir şekilde yorumlaması kendisine Oscar ödülü getirirken, filmin de 1 milyar doların üzerinde hasılat elde etmesine ortam hazırladı. Tabii böylesine başarılı bir işin devam filmi de olmazsa olmaz. Bu kapsamda kadrosunda Lady Gaga gibi isimleri barındıran Joker: Folie à Deux için çalışmalar uzun süredir sürüyor. Son olarak Joker 2 filminden yeni görseller geldi.

Lady Gaga’lı Joker 2 için geri sayım! Joker 2 vizyon tarihi, konusu ve görselleri

2019’da vizyona giren ilk yapımın ardından devam filminde de yönetmen koltuğunda oturan Todd Phillips, geçen yılki gibi Instagram’dan 14 Şubat Sevgililer Günü‘ne Joker: Folie à Deux filminden yeni görselleri paylaştı. Bununla birlikte filmin 4 Ekim 2024’te vizyona gireceğini belirtelim.


Joker 2 vizyon tarihi

Joker 2 konusu

Joker 2 görseller

”Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun” mesajının odakta olduğu paylaşımda Joaquin Phoenix’in Joker’i ve Lady Gaga’nın Harley Quinn’ini tek bir karede görüyoruz. Maalesef bunun dışında filme ilgili herhangi bir ayrıntı verilmiyor. Tabii şu ana kadar ortaya çıkan raporların filmi bir ”müzikal” olarak tanımladığını söyleyebiliriz.

Joker konusu ne?

Joker, başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck’in hayatına odaklanıyor. Toplum tarafından dışlanan bir adam olan Arthur, hayatta yapayalnızdır. Sürekli bir bağ kurma arayışında olan Arthur, yaşamını taktığı iki maske ile geçirir. Gündüzleri, geçimini sağlamak için palyaço maskesini yüzüne takan Arthur, geceleri ise asla üzerinden silip atamayacağı bir maske takar.

Babasız büyüyen Arthur’u en yakın arkadaşı olan annesi Happy adıyla çağırır. Bu lakap, Arthur’un içindeki acıyı gizlemesine yardımcı olur. Ancak maruz kaldığı zorbalıklar, onun gitgide topluma aykırı bir adam haline gelmesine neden olur. Yavaş yavaş psikolojik olarak tekinsiz sulara yelken açılan Arthur, bir süre sonra kendisini Gotham Şehri’nde suç ve kaosun içinde bulur. Arthur, zamanla kendi kimliğinden uzaklaşıp Joker karakterine bürünür.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası