Köpek taklidi yapan kızın kazancı dudak uçuklattı!

Eskiden bir gözlükçü olan 21 yaşındaki kadın, kendini köpek yavrusu gibi hissettiğini söylüyor. Şimdi ise köpek taklidi yaparak kazandığı para …

Köpek taklidi yapan kızın kazancı dudak uçuklattı!

Eskiden bir gözlükçü olan 21 yaşındaki kadın, kendini köpek yavrusu gibi hissettiğini söylüyor. Şimdi ise köpek taklidi yaparak kazandığı para dudak uçuklatıyor. Günümüzde sosyal medyadan para kazanmanın pek çok yolu var. Bunlardan birisi de beş yıldır büyüyen bir trend olan Influencer oluyor.

Bu kişiler Twitter, Instagram, TikTok ve Facebook gibi platformlarda etkileyici şeyler yaparak takipçi kazanmaya çalışıyor. Bu noktada kazanılan popülerliğin daha fazlasını artmasını isteyenler tuhaf yollara başvuruyor. Bu noktada köpek taklidi yaparak altı haneli para kazanan kadın da bunların bir örneği olarak karşımıza çıkıyor.

Köpek taklidi yapan kızın TikTok platformunda 120.000 takipçisi var

Köpek taklidi yapan Jeanna Philips çeşitli eylemler gerçekleştiriyor. Bunların arasında yerde yuvarlanmak, top kovalamak ve daha birçok aktivite yer alıyor. Şu anda Philips’in TikTok platformunda 120.000‘den fazla takipçisi var. Profiline abone olan kişiler içerikleri izlemek için her ay 20 dolar ödeme yapıyor.

Jeanna konuyla ilişkili birtakım açıklamalarda bulundu. Örneğin kazanılan paranın büyük bölümünün 1.000 doların üzerinde ödeme yapan kullanıcılardan olduğunu söyledi. Influencer bu aşamada kişilerin verdiği görevleri yaparak bu ücreti ediniyor. Böylece Philips yılda 1 milyon doların üzerinde kazanç elde ediyor.

Kendimi köpek gibi hissediyorum. Sadece yuvarlanmak, oyun oynamak, kafamı kaşımak, etrafta koşmak ve oynamak istiyorum. Her zaman bir köpek yavrusu gibi davrandım. Övgüyü gerçekten çok seviyorum. ‘İyi kız’ kelimesini duymayı seviyorum. Her seferinde kalbimi eritiyor.

Jeanna Philips

Tüm bu açıklamaların yanı sıra video çekmenin artık tam zamanlı işi olduğunu belirtti. Gözlükçülük olan eski mesleğini değiştirdiğinden beri gelirinin 100 kat arttığını da sözlerine ekledi.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası