SonTakip

Katlanabilir Galaxy X sınırlı sayıda olacak! – Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net

Galaxy X, gelen bilgilere göre oldukça sınırlı sayıda üretilecek. Katlanabilir yapısıyla öne çıkacak akıllı telefonu pek görme şansımız olmayabilir.

Katlanabilir Galaxy X sınırlı sayıda olacak! – Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net

Samsung‘un uzun süredir üzerinde çalıştığı katlanabilir akıllı telefon Galaxy X, yüksek ihtimalle 2018 yılı itibarıyla satın alınabilir olacak. Daha önce ortaya çıkan dedikodular ve sızıntılara göre Bluetooth SIG ve Güney Kore Ulusal Radyo Ajansı‘ndan sertifika alan telefonun model ismi SM-G888N0 olacak.

Önümüzdeki yıl Las Vegas‘ta gerçekleştirilecek CES fuarında görücüye çıkması beklenen telefona ilgili yepyeni bilgiler var.

Galaxy X sınırlı sayıda üretilecek

Gelen bilgilere göre katlanabilir yapısıyla öne çıkacak Galaxy X, önümüzdeki yıl şirketin çok sınırlı sayıda üreteceği bir model olacak. Tahminler sadece 100 bin civarında bir üretimden bahsederken, büyük ihtimalle bu telefonu sadece Güney Kore’de yaşayan insanlar görebilecek.

Önümüzdeki yıl şirketin ana odağı global olarak Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerinde olacak. Sınırlı sayıda üretilecek ve katlanabilir yapıda olmasıyla öne çıkacak X modeli ise, şirketin şimdilik prestij için satışa çıkaracağı bir model olacak. Önümüzdeki yıllarda ise bu telefonu farklı pazarlarda da görebileceğiz.

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/katlanabilir-galaxy-x-sinirli-sayida-olacak

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası