İzlemeden önce iki defa düşünün: Gece rüyanıza girecek film!

Netflix’te yakın zamanda yayımlanan Tiny ve Tina isimli bir film, söylenenlere göre izleyen kişilerin kabusu oluyor.

İzlemeden önce iki defa düşünün: Gece rüyanıza girecek film!

Dünyanın en büyük dijital akış servisi Netflix, içerik kütüphanesini sürekli genişletiyor. Bu kapsamda şirket, yakın zamanda Tiny ve Tina adında bir korku filmini seyirciye sundu. Ancak izeyen kişiler, film hakkında iyi şeyler düşünmüyor. İşte ayrıntılar…

Tiny ve Tina izleyen kişiler, geceleri kabus gördüklerini söylüyor!

Tiny ve Tina izleyen kişilerin ne söylediklerine geçmeden önce filmin konusuna bakalım. Söz konusu yapım, 1980’li yıllarının başında İspanya’da, düğün günü düşük yapan bir kadının hikayesini anlatıyor. Doktoru, kadına bir daha çocuğu olmayacağını söyler.

Kadın, doktorun bu söylediklerinden sonra depresyona girer. Aile kuramamanın hüzüntüsünü yaşayan çift, 6 ay geçmesinin ardından Tiny ve Tina isimli ikiz çocukları evlatlık edinir. Ancak bu çocuklar, daha önce manastırda yaşadıkları için dini öğretilere katı şekilde uyarlar. Onların eve gelmesiyle gizemli ve şiddet dolu olaylar yaşanmaya başlar.

Spoiler vermemek için, söz konusu olayları ayrıntılı olarak açıklamayacağız. Ancak, izleyenler tarafından yapılan sosyal medya paylaşımlarına göre, Tiny ve Tina karakterleri izleyicilerin zihinlerinde derin izler bırakıyor. İzleyenler, filmden sonra günlerce kabus gördüklerini ve ikiz çocukların yaptıklarının hafızalarından silinmediğini ifade ediyorlar.

Tiny ve Tina, korkunç olduğu için pek de sevilmemiş olacak ki, IMDb’de 2 bin 500 kişi tarafından verilen puan sonucunda film, 10 üzerinden 4.7 skor aldı. Burada yapılan yorumlar arasında yine çok korktuğunu ifade eden kişiler var. Tabii korkmanın dışında, filmi beğenmedikleri için düşük puan verdiğini söyleyenler de yok değil.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası