iPhone 7\’de 3.5mm Kulaklık Girişi Görüldü

iPhone 7, kulaklık çıkışını kaldırmasıyla olay olmuştu. Ancak son gelen iddialar, aksini iddia ediyor! İşte Apple\’ın yeni amiral gemisi hakkındaki yeni gelişmeler!

iPhone 7\’de 3.5mm Kulaklık Girişi Görüldü

iPhone 7 hakkındaki söylentiler dur durak bilmiyor. Bilindiği üzere Apple, iPhone 7’de 3.5 mm kulaklık çıkışını tamamen terk edip, Lightning port isimli bir porta yer verecekti. Ancak son gelen haberler bunun aksini iddia ediyor.

Klasik özelliklere dönüş

Apple’ın iPhone üretimi için kullandığı bölge olan Çin’den yeni bir fotoğraf geldi. Bu fotoğrafta yeni iPhone’un devreleri görünüyor. Bu devrelerde belli olan 3.5mm jak, iPhone 7’de kulaklık çıkışı olup olmayacağı iddiaları doğurdu.

iPhone 7’de 3.5 mm jakın olmaması, telefonu daha rahat bir şekilde suya dayanıklı hale getirecekti ve daha ince olmasını sağlayacaktı.

Şimdiye kadar da her sızıntı, her haber bu iddiaları doğrulayacak nitelikteydi. Ancak son gelen fotoğraf ve bilgiler, bunun aksini gösteriyor.

Apple fikrini değiştirebilir

Apple’ın iPhone 7’de 3.5 mmlik kulaklık çıkışını kaldırıp işini Lightning port ile yapacak olması, batarya kapasitesinin artmasına işaretti ve bu sabah yayınladığımız haberde de bunun bilgisini vermiştik.

iPhone alıp hayatından Power Bank ürünlerini eksik etmeyen ve telefonunu mobil oyunlarda ciddi olarak kullanan kesim de buna sevinmişti. Eğer Apple fikrini değiştirirse, bu en çok bu kesimleri üzecek.

Apple tarafından da yeni nesil amiral gemisinin ince olmasının istendiği aşikâr. Ancak şu anda kulaklık çıkışının olup olmayacağı eskisi kadar açık değil. Su geçirmezlik özelliğinden de bahsedecek olursak, söylentiler cihazın su geçirmez olacağı yönünde.

 

 

Kaynak: iPhone 7’de 3.5mm Kulaklık Girişi Görüldü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası