SonTakip

iOS 15.1 Beta 4, geliştiriciler için yayınlandı!

Apple geçtiğimiz hafta yayınladığı iOS 15.1 Beta 3‘ün ardından, iOS 15.1 ve iPadOS 15.1 Beta 4 sürümlerini kullanıma sundu. Geliştiricilerin …

iOS 15.1 Beta 4, geliştiriciler için yayınlandı!

Apple geçtiğimiz hafta yayınladığı iOS 15.1 Beta 3‘ün ardından, iOS 15.1 ve iPadOS 15.1 Beta 4 sürümlerini kullanıma sundu. Geliştiricilerin erişimine açık olan yeni güncelleme ‘Developer Beta’ adı altında yayınlanıyor. Son kullanıcıya hitap etmemekle birlikte günlük kullanım deneyiminiz olumsuz anlamda etkileyecek sorunlar barındırma ihtimali yüksek. Bu nedenle yüklemeden önce iki defa düşünmenizde fayda var.

iOS 15.1 Beta 4 hata düzeltmeleri içeriyor

Paylaşılan bilgilere göre, iOS 15.1 Beta 4 ve iPadOS 15.1 Beta 4’te geliştiricileri ilgilendiren birtakım sorunlar giderildi. Doğrudan geliştirici olmayan kullanıcılara yönelik herhangi bir yeniliğe değinilmedi. Yeni beta sürümlerinin yapı numarasının 19B5068a olduğu açıklandı. Apple, ‘Developer’ sayfasına güncelleme notlarını da ekledi.

Telefonunuzda Developer Beta profili yüklüyse, iOS 15.1 Beta 4′ü iPhone’un ayarlarından edinebilirsiniz. Öncelikle Ayarlar uygulamasını açın ve Genel > Yazılım Güncelleme bölümüne girin. Ardından güncellemeyi gördüğünüzde ‘İndir ve Yükle’ butonuna tıklayın. Apple, kısa bir doğrulama sürecinin ardından yazılımı sunuculardan çekecek ve cihazınıza indirecektir.

watchOS 8.1 Beta 4 ve tvOS 15.1 Beta 4 de yayında

Apple Watch’un işletim sistemi watchOS’in de beta sürümü güncellendi. Apple, iOS ve iPadOS ile beraber watchOS 8.1 Beta 4 sürümünü yayınladı. Ayrıca Apple TV’de kullanılan tvOS işletim sisteminin betası da tvOS 15.1 Beta 4′e güncellendi.

Bunlara ek olarak macOS Monterey’in 10. Developer Beta sürümü kullanıma sunuldu. Geliştiriciyseniz Apple’ın resmi sayfasından yükleyebilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası