SonTakip

iOS 13.7 sürümü için imzalar kapatıldı!

Apple’ın 16 Eylül tarihinde kullanıcılara sunduğu iOS 14 sürümü genel anlamda oldukça beğenildi. Şu anda iOS 14.2 Public Beta‘nın yayınlanması ve …

iOS 13.7 sürümü için imzalar kapatıldı!

Apple’ın 16 Eylül tarihinde kullanıcılara sunduğu iOS 14 sürümü genel anlamda oldukça beğenildi. Şu anda iOS 14.2 Public Beta‘nın yayınlanması ve 14.1 Beta’nın atlanması işlerin yolunda olduğunun bir göstergesi olarak kabul ediliyor. Yeni iOS sürümünün yayınlanmasının üzerinden henüz 1 hafta geçmesiyle iOS 13.7 sürümü için imzalar kapatıldı. 

iOS 13.7 sürümü için imzalar kapatıldı!

iOS 13.7 için imzalamalar kapatıldı. Bu aynı zamanda iOS 13 sürümlerinin tamamının imzasının kapatıldığı anlamına geliyor. Yani, iTunes üzerinden iOS 13’e ait bir IPSW dosyasını cihazınıza yüklemenize izin verilmiyor.

Eğer telefonunuzu iOS 14’e ister cihaz üzerinden isterseniz iTunes üzerinden yükselttiyseniz artık bu sürümle devam etmeniz gerekecek.

Ayrıca hatırlatmakta yarar var, iTunes üzerinden iOS 13 sürümüyle alınan yedekler de, şu andan itibaren cihazlara geri yüklenemeyecek. Verilerinizi sadece iCloud yedeklemenizden -cihaz yedeği dışında- geri yükleyebilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası