İddialı pil ömrüyle Nokia Lite Earbuds sahnede

HMD (The Home of Nokia Phones) Global, yeni ürünlerini görücüye çıkardı. Sahneye çıkan cihazlardan Nokia Lite Earbuds özellikleri ve fiyatı ile …

İddialı pil ömrüyle Nokia Lite Earbuds sahnede

HMD (The Home of Nokia Phones) Global, yeni ürünlerini görücüye çıkardı. Sahneye çıkan cihazlardan Nokia Lite Earbuds özellikleri ve fiyatı ile dikkat çekti. Tam kablosuz kulaklığın özellikle pil ömrü öne çıktı.

Diğer yandan Nokia’nın tanıttığı telefonlar da bataryasıyla öne çıkıyordu. G20 ve G10 modelleri, 5050 mAh kapasiteli pille geliyor.

Nokia Lite Earbuds özellikleri

Finlandiya merkezli şirket Nokia’nın duyurduğu kulaklık, tam kablosuz ve kulak içi yapısında karşımıza çıktı. S,M ve L olmak üzere 3 farklı boyutta slikon uca sahip ürün, kulak büyüklüğüne göre tüketicilere tercih yapma şansı sunuyor.

Nokia Lite Earbuds özellikleri arasında en dikkat çeken nokta ise pil oldu. 400 mAh batarya kapasitesine sahip cihaz, 36 saate kadar pil ömrü sağlıyor. Ancak kulaklık, kutusu olmadığında 6 saat oynatma süresi veriyor.

6 mm ses sürücüsüne sahip ürün, 20 Hz ile 20 kHz aralığındaki ses frekanslarını destekliyor. Diğer yandan kulaklıkta, Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisi var. Yeni kulaklıkların çoğunda gördüğümüz teknoloji, Bluetooth 4.2’ye göre 4 kat daha fazla mesafeye ulaşıyor ve 2 kat daha fazla hız sağlıyor.

Nokia Lite Earbuds fiyatı

Siyah ve mavi olmak üzere iki farklı renk opsiyonuyla karşımıza çıkan kulaklığın fiyatı da belli oldu. Cihaz, 75 euro’dan başlayan fiyatlarla raflarda yerini alacak.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası