Huawei P50 Pro modelini gösteren ilk görüntü!

Yaklaşık 9 ay önce tanıtılan Huawei P40 ailesi gerek performans tarafında gerekse kamera tarafındaki testlerden alnının akıyla çıkmış ve …

Huawei P50 Pro modelini gösteren ilk görüntü!

Yaklaşık 9 ay önce tanıtılan Huawei P40 ailesi gerek performans tarafında gerekse kamera tarafındaki testlerden alnının akıyla çıkmış ve kullanıcılardan da tam puan almıştı. Başarılı telefon serisini 2020 yılının ilk aylarında bırakırken Huawei P50 Pro modeli hakkında bazı detaylar da gelmeye başladı.

Huawei P50 Pro için ilk kez sızıntı

Steve Hemmerstoffer’ın Voice tarafında paylaştığı ilk Huawei P50 Pro modeli önceki nesle göre küçük değişiklikler geçiriyor. Telefon hakkında yalnızca görüntü değil aynı zamanda bazı bilgiler de geldi. Telefon 6.6 inç boyutlarında, 159 mm yüksekliğinde 73 mm genişliğinde gelecek deniyor. P50 Pro ince çerçevelere sahip bir ekrana sahip olacak.

Telefonun ön kamera tarafında ise bir değişikliği olacak. P40 serisinde ön tarafta yer alan ikili kamera kurulumuna devam edecek olan Huawei buradaki kameralardan bir tanesini gizlemeyi hedefliyor. The Elec tarafından yayımlanan başka bir rapora göre Huawei P50 Pro’nun, Samsung ve LG OLED ekranları kullanacak.

Bunun yanı sıra yeni telefon serisinde P40 ailesinde bulunan manyetik kulaklık hoparlör sistemi standart bir kulaklık sistemiyle değiştiriliyor.

P50 Pro’nun Kirin 9000 işlemcisine sahip olması ve bu noktada yüksek bir RAM ile karşımıza çıkması bekleniyor. Telefonun önceki neslinin mart ayında tanıtıldığını göze alırsak, 2021 yılının ilk çeyreğinde ya da ikinci çeyreğinde P50 Pro modelini görme ihtimalimiz bulunuyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası