Huawei akıllı gözlük ön inceleme (Video)

Huawei akıllı gözlük ön inceleme (Video)

Huawei P30 lansmanı tanıtılan yeni ürünler ile dolu dolu geçti. Huawei P30 ve P30 Pro modellerine ek olarak FreeLace, FreeBuds Lite ve Watch GT gibi birçok ürün tanıtılırken, en dikkat çekici ürünlerden birisi de, Huawei akıllı gözlük oldu.

Bizde ShiftDelete.Net olarak yerinde takip ettiğimiz etkinlikte Huawei akıllı gözlük modelini deneyimleme fırsatı bulduk. İşte Huawei akıllı gözlük ile kullanıcılara sunulan avantajlar ve gözlüğün sahip olduğu özellikler!

Huawei akıllı gözlük duyuruldu!

Huawei akıllı gözlük neler sunuyor?

Akıllı gözlük denildiğinde akıllara Google Glass gelse de, maalesef popülerlik kazanamayan ürünler oldu. Bu kapsamda akıllı gözlüklerin tekrar popülerlik kazanmasını isteyen Huawei, Gentle Monster ile ortak bir çalışmaya imza attı.

Gözlüklerinin kalitesi ile kendini kanıtlamış firmalardan birisi olan Gentle Monster ile yapılan ortak çalışma sonucunda birçok farklı tasarım sunuldu.

İki mikrofon, iki hoparlör ve iki antene ev sahipliği yapan akıllı gözlük üzerinde herhangi bir buton yer almıyor. Bu sayede telefon görüşmeleri yapabildiğiniz akıllı gözlük, 2200 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip.

Herhangi bir kameranın yer almadığı gözlük telefon görüşmelerinin yanı sıra müzik dinlemek için kullanılabiliyor. Bununla birlikte gözlüğü USB-C portu üzerinden veya kablosuz olarak şarj edebilmeniz mümkün.

IP67 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı olan gözlüğün ekranında sunacağı özellikleri ilerleyen dönemlerde öğrenebileceğiz.

Huawei P30 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!

Huawei P30 Pro, Paris’te düzenlenen etkinlikte tanıtıldı. Huawei P30 Pro özellikleri ile neler sunuyor? Huawei P30 Pro fiyatı ne kadar? İşte tüm soruların cevabı!

Huawei P30 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Huawei P30 ve P30 Pro, Paris’te düzenlenen etkinlikte resmi olarak tanıtıldı. Bakalım Huawei P30 özellikleri nasıl? Huawei P30 fiyatı ne kadar?

Huawei P30 Pro kutusundan çıkıyor!

Huawei P30 Pro kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. Huawei’nin dört arka kameraya sahip olan yeni amiral gemisinin kutusundan çıkanlara hep birlikte bakıyoruz.

Huawei P30 Pro inceleme!

Huawei P30 Pro inceleme video ile karşınızdayız. Huawei P30 Pro neler sunuyor? Huawei P30 Pro özellikleri neler? Hepsinin cevabı inceleme videomuzda…

Huawei FreeBuds Lite tanıtıldı! Neler sunuyor?

Huawei, P30 lansmanında birçok aksesuarının yanında bir de tamamen kablosuz kulaklığı Huawei FreeBuds Lite’ı tanıttı. Peki FreeBuds Lite özellikleri neler?

Huawei FreeLace tanıtıldı! İşte tüm özellikleri

Huawei P30 serisinin lansmanında yeni Bluetooth kulaklığını tanıttı. İşte Huawei’nin yeni kablosuz kulaklığı Huawei FreeLace!

https://shiftdelete.net/huawei-akilli-gozluk-on-inceleme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası