SonTakip

Her şeye erişen akıllı yüzük!

Modern zamanların her şeye hükmeden yüzüğü Token ile kredi kartı veya anahtar taşıma ihtiyacı ortadan kalkıyor. İşte, bu işlevsel akıllı yüzüğün yetenekleri.

Her şeye erişen akıllı yüzük!

Token adıyla piyasaya sürülen akıllı yüzük her şeye erişebilmenizi sağlıyor. Adeta Sauron’un her şeye hükmeden yüzüğünün günümüze uyarlanmış Teknolojik hali gibi sunulan ürün, tüm anahtarlarınızın ve cüzdanınızın yerini almanın yanı sıra şifrelerinizi sizin için hatırlamasıyla da oldukça işlevsel.

Yüzüğün akıllısı Token!

İki haftada bir şarj edilmesi gereken ve suya karşı dayanıklı olan Token akıllı yüzük Bluetooth ve NFC desteğine sahip. Üzerinden kullanıcı yetkilendirmesi için parmak izi ve kimlik bilgilerini en kısa sürede kilitlemek üzere optik gibi birçok sensör barındıran ürün, dahili güvenliği sayesinde tüm bilgilerinizi güvende tutabiliyor.

Token’in depolayabileceği bilgiler arasındaysa kredi kartı bilgileri, dijital akıllı anahtarlar, şifreler, otomobil anahtarları, ulaşım kartları ve erişim kartları yer alıyor. Tabii ki bu akıllı yüzükle uyum içinde çalışacak çeşitli kilit vb. ürünlere ihtiyacınız olacağını da hatırlatmak gerek. Ayrıca ulaşım, ödeme gibi şeyler için de yine bu ürüne destek sunulması gerekiyor. Yani ürün hazır olsa da şimdilik destek bakımından yetersiz.

7 farklı boyutta sunulan ürün gümüş, siyah rodyum ve 14 ayar roze altın renk seçeneklerine sahip. Temel model olan gümüş 249 dolarlık fiyata sahipken, diğer seçenekler ise 299 dolar. Uyumlu ev otomobil kapısı kilitleri olan DoorLock ve CarLock ürünlerinin tanesiyse 100 dolar. İlk olarak Aralık ayı itibarıyla ABD pazarında sunulacak ürünün yakın zamanda diğer pazarlarda da satılacağı ifade ediliyor.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/her-seye-erisen-akilli-yuzuk-83156

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası