Hayatta kalma Terminator oyunu geliyor! İşte fragman

Terminator: Survivors duyuruldu. Hayatta kalma temalı yeni aksiyon oyunu, önümüzdeki aylarda erken erişime çıkacak.

Hayatta kalma Terminator oyunu geliyor! İşte fragman

Yayıncı ve geliştirici Nacon Studio, son Terminator oyunu hakkında ilk detayları verdi. Terminator serisinin kıyamet sonrası geleceğinde geçen yeni açık dünya hayatta kalma oyunu Terminator: Survivors önümüzdeki aylarda erken erişime açılacak.

Terminator: Survivors 24 Ekim’de erken erişime açılıyor

Terminator: Survivors, Skynet yapay zekasının insanlığı yok etme amacıyla başlattığı Kıyamet Günü’nden dört yıl sonra geçiyor. Oyuncular, tehlikeli bir açık dünyada hayatta kalanların rolünü üstlenecek, kaynak arayacak ve üs inşa etmek için diğer insanları işe alacak.

Skynet’in ölümcül Terminator’leri ise tüm insanları avlayacak. Hayatta kalma oyunu, Terminator tehdidi altındayken malzeme ve diğer insanları bulma görevlerini içerecek. Oyuncular, Kıyamet Günü olayları hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve potansiyel olarak insanlığın kaderini değiştirebilecek.

Co-op modu sayesinde dört kişiye kadar ekip oluşturabilir ve ana üsleri güçlendirebilirsiniz. Geliştiricinin açıklamasına göre gizlilik ve kaçınma, Terminator’e karşı savaşmaktan daha etkili olabilir. Oyunda ayrıca ilk iki Terminator filminden bilinen karakterler de yer alacak.

Terminatör: Survivors, serinin 40. yıldönümüne denk gelecek şekilde 24 Ekim’de Steam‘de erken erişime açılacak. PC ve konsollarda tam sürüm ise bir hafta yayınlanacak.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası