SonTakip

GTA The Trilogy: The Definitive Edition Türkiye’de cep yakabilir

2000’li yılların başından beri oyun dünyasını etkisi altına alan ve milyonlarca insanı kendine çeken GTA serisi bu yıl da gündemden düşmeyecek …

GTA The Trilogy: The Definitive Edition Türkiye’de cep yakabilir

2000’li yılların başından beri oyun dünyasını etkisi altına alan ve milyonlarca insanı kendine çeken GTA serisi bu yıl da gündemden düşmeyecek. Oyuncular uzun zamandadır GTA 6‘yı beklerken, eski ve başarılı oyunlar oynanmaya devam ediyor. Bu sebepten ötürü çok beğenilen ve hala sevenleri tarafından oynanan üç Grand Theft Auto yapımı bir paket içerisinde günümüze uyarlanacak. GTA The Trilogy: The Definitive Edition‘un fiyatı ne olacak?

GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas oyunlarını günümüz teknolojisi ile yeniden ortaya çıkaracağını açıklayan Rockstar Games, çeşitli iddiaların güdümünden çıkmıyor. Resmi açıklamadan önce de sık sık dillendirilen projenin Unreal Engine oyun motoru ile karşımıza çıkacağı düşünülüyor. Şirket henüz üç oyunu kapsayan paket için detaylı bilgi vermese de ortaya çıkan bilgiler yeni GTA The Trilogy. The Definitive Edition‘un fiyatını gözler önüne serdi.

GTA The Trilogy: The Definitive Edition Türkiye pazarında cep yakabilir

Bir video oyun satış platformunda yayınlanan listeye göre yüksek kur oranının gazabına uğrayacak olan remasterlar, yüksek fiyat etiketine sahip olacak. GTA 6 bekleyenlere net açıklamalarda bulunmayan yapımcı, birçok platformda oynanabilecek GTA The Trilogy: The Definitive Edition‘u 65 Euro’dan (674 TL) satışa sunabilir.

Yeni koleksiyon için ön sipariş sürecini başlatan bir oyun perakendecisi, 65 Euro’luk fiyat etiketi ile GTA severlerin karşısına çıktı. Bu yıl piyasaya sürüleceği duyurulan yapım, 2022 başlarında Android ve iOS‘da da oynanabilecek.

Yeni GTA The Trilogy: The Definitive Edition koleksiyonunun şu platformlara destek vereceği de Rockstar Games tarafından açıklandı:

  • Bilgisayar
  • PlayStation 5
  • PlayStation 4
  • Xbox Series S
  • Xbox Series X
  • Xbox One
  • Nintendo Switch
  • Android (2022)
  • iOS (2022)

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası