GTA Online’da kolay para kazanma rehberi

GTA 5‘in multiplayer tarafında gerçekleştirebileceğiniz pek çok iş kolu yer alıyor. Bu noktada şirket kurmaktan araç alım satımına kadar …

GTA Online’da kolay para kazanma rehberi

GTA 5‘in multiplayer tarafında gerçekleştirebileceğiniz pek çok iş kolu yer alıyor. Bu noktada şirket kurmaktan araç alım satımına kadar çeşitli işleri yapabilirsiniz. Gerçekçilik ögeleri ve sunduğu eğlenceli ortamıyla mod, oyuncuları kendisine bağlıyor. Tabii bazı üst kapasite ürünleri ya da arabaları almak için elinizde yüklü miktarda para olması gerekiyor. Biz de bu içeriğimizde size GTA Online bünyesinde kolay para kazanma yöntemlerini açıklıyoruz.

GTA Online’da nasıl kolay para kazanılır?

Special Cargo

Bu yöntemde iki farklı işleyiş türü var. Saat başı en çok para veren ikinci seçenek de bu uygulamadır. Yapabilmek için bir ofis binasına ve araç depolarına sahip olmanız gerekiyor. Burada önemli miktarda harcamalar yapabilirsiniz. Ancak giden parayı da hızlı bir şekilde yerine koymak sizin elinizde.

Özellikle araç kargosu görevi için ilk başta depoyu 10 adet standart ve orta menzilli araçlarla dolduracaksınız. Bundan sonraki aynı işlemi yaptığınız süreçte ise daha yüksek araçlara geçiş yapacaksınız. Bu görev size saatlik 300 bin dolar gelir sağlıyor. Daha sonra parayı ne yapacağınız ise size kalmış.

Gunrunning

Buranın kar marjı çok yüksek değil; öncelikle onu belirterek başlayalım. Ancak pasif bir şekilde de para kazanmak istiyorsanız bir tercih sebebi olabilir. Bu yöntemle elinize geçen parayı üst seviyelere çıkartmak için GTA Online Gunrunning işlerini almanız gerekiyor. Bunu yapmakta bir Bunker ya da motosiklet kulübü satın almaktan geçiyor.

İşletmeniz için çeşitli malzemeler satın alıp ardından satmanız gerekiyor. Gelirinizi almak için tek yapmanız gereken şey ise birikmiş ürünü hazır olduğunda bir görev aracılığıyla satmak oluyor. Bu görevin size saatlik getirisi 80 bin dolar civarında geziyor.

VIP Work

İşe başlamak için etkileşim menüsünden VIP ya da CEO olarak bir organizasyona başladığınızda VIP Work‘ü seçebilirsiniz. Burada tamamlamak için pek çok ücretsiz seçenek göreceksiniz. Bu noktada bunlardan birisini seçip başlayabilirsiniz. Örneğin araç ihracatı para kazanmanın çok kolay bir yolu. Bunun dışında Headhunter, Hostile ve Takeover‘ın da diğer denenmesi gereken özel görevler olduğunu belirtelim. Saatlik 150 bin dolar gelir sağlayabilirsiniz.

Heist

GTA Online‘ın en çok kazandıran görevi Heist yani soygun işleri oluyor. Özellikle üç arkadaşınızla birlikte yer aldığınız görevde eğlencenin dibine vurabilirsiniz. İşlem sırasında emniyet güçleri tarafından köşeye sıkıştırılmak ve alternatif yollar aramak planlı bir iş gerektiriyor. Arkadaşlarınızın tecrübeli ve yetenekli olması da buradaki önemli bir diğer etmen olarak karşımıza çıkıyor.

Görevi yapabilmek için öncelikle lüks bir daire almanız gerekiyor. Ardından dairenin içerisinde bir odaya girerek görevi başlatabilirsiniz. Karşınıza gelen menüden de arkadaşlarınızı davet edebiliyorsunuz. Bu işlem sizlere saatte 400 bin dolar kazandırıyor. Bu listede yer alan en yüksek ücret olduğunu belirtelim.

Diğer seçenekler

Oyunda yer alan karakterlerin verdiği görevler ve yarışlar gibi pek çok para kazanma yöntemi daha yer alıyor. Ancak yukarıda belirttiklerimiz aralarından en karlı olanları. Bu yüzden bunlara ağırlık vermeniz hızlıca para kazanmanız konusunda oldukça yardımcı olacak.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası