GTA 6 fragmanı yayınlandı!

Bu an için tam 10 yıl bekledik. Oyun dünyasının en çok satan oyunu GTA 5’ten…

GTA 6 fragmanı yayınlandı!

Bu an için tam 10 yıl bekledik. Oyun dünyasının en çok satan oyunu GTA 5’ten sonra Rockstar Games, dün gece GTA 6 fragramanını yayınladı. 2025 yılında çıkacak oyunda neler var?

GTA 6 fragmanı yayınlandı! – Herkesin beklediği efsane oyun!

Geçen yılın heyecan verici sızıntılarından sonra Rockstar Games, yeni bir GTA oyunu üzerinde çalıştığını resmi olarak duyurdu. Zamanla oyunun detayları azar azar gün yüzüne çıktı. Sonunda, beklenen fragmanın 5 Aralık akşamı GTA 6 için yayınlanacağı haberleri gelmeye başladı. YouTube kanallarında canlı yayın başlatılmasıyla birlikte heyecan doruktaydı. Ancak tanıtım saatler öncesinde, GTA 6 tanıtım videosu ve çıkış tarihi sızdırıldı. Rockstar bu duruma tepki göstererek orijinal videosunu yayınladı.

Rockstar, GTA 6’nın ilk fragmanını paylaşmadan bir gün önce, şu anda kapatılmış olan @Gta6trailerleak adlı bir hesap fragmanı X (Twitter) üzerinden sızdırdı. Aslında fragmanın 5 Aralık Salı akşamı resmi olarak paylaşılması bekleniyordu, ancak sızıntı sonrası Rockstar, fragmanı resmi YouTube kanalında tamamen yayınladı.

Fragman, son iki yıl içinde ortaya çıkan birçok küçük detayı onaylayarak GTA 6 hakkında bazı ipuçları veriyor. Bu detaylar arasında Vice City’e dönüş ve oyunun serideki ilk kadın baş karakteri (Bonnie ve Clyde’dan ilham alınan bir çift) bulunuyor. Ayrıca fragman, oyunun 2025’te piyasaya sürüleceğini belirtiyor ancak hangi platformlar için geleceği henüz netlik kazanmış değil.

Geçen yıl ortaya çıkan ve daha sonra Rockstar tarafından doğrulanan sızıntıları ve oyun içi test görüntülerini hatırlıyorsunuzdur. Bunların, oyunun 2018-2020 yılları arasındaki geliştirme sürecine ait olduğunu ve üzerine 5 yıl daha geliştirme yapılacağını, böylece oyunun 2025’te piyasaya sürüleceğini unutmamak önemli.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası