SonTakip

Google Fotoğraflar için beklenen özellik geliyor!

28 Mayıs 2015 tarihinde piyasaya sürülen Google Fotoğraflar, profil fotoğrafı değiştirme sistemi üzerinde çalışıyor. Arama motoru devinin …

Google Fotoğraflar için beklenen özellik geliyor!

28 Mayıs 2015 tarihinde piyasaya sürülen Google Fotoğraflar, profil fotoğrafı değiştirme sistemi üzerinde çalışıyor. Arama motoru devinin fotoğraf ve video paylaşım hizmeti birçok kullanıcının beklediği özelliğe kavuşmak üzere.

Google Fotoğraflar profil fotoğrafı değiştirme sistemini yeniliyor

iOS ve Android uygulamalarında denenen yenilikleri ortaya çıkarması ile bilinen Jane Wong, yeni bir iddia ile karşımıza çıktı. Wong, bu uygulamanın Google hesabında bulunan profil fotoğrafını değiştirebildiğini tespit etti.

Bu yeniliğin ne zaman hayata geçirileceği hakkında bir bilgiye sahip olmadığını söyleyen Wong, kendisine ait olan Twitter hesabından şunu söyledi: “Uygulamada kendi adınızı aradığınız zaman karşınıza “Profil Fotoğrafını Ayarla” seçeneği çıkıyor.

Henüz bütün kullanıcılara açık olmayan bu özellik, Google Fotoğraflar’ın işlevselliğini artıracak. Artık bu yazılımı kullanarak iş yapmak daha da kolaylaşacak. Bazı kullanıcılar ise bu yeniliğin çok da gerekli olmadığını düşünüyor.

Günümüzde Google hesabı için kullanılan profil fotoğrafını değiştirmek elbette zor değil. Zira bu işlem Google’ın desteklediği herhangi bir siteden, Gmail gibi, yapılabiliyor. Google Fotoğraflar ise internet tarayıcılarına ayrılan süreyi kısaltmayı hedefliyor.

Bu güncellemenin hayata geçmesi ile birlikte Google’da kullanılan profil fotoğrafını değiştirmenin yeni bir yolu daha olacak. Bu bağlamda Google hesabınızın fotoğrafını değiştirmek için adınızı aratmanız ve ilgili butona tıklamanız yeterli olacak.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası