God of War ne zaman geliyor?

PlayStation 4’ün en çok beklenen oyunlarından biri olan yeni God of War için yeni bir tanıtım videosu yayımlandı ve çıkış tarihi de ortaya çıktı.

God of War ne zaman geliyor?

PlayStation 4‘ün en çok beklenen oyunlarından biri olan yeni God of War için yeni bir tanıtım videosu yayımlandı ve çıkış tarihi de ortaya çıktı. Görünüşe göre yapım 2018 yılının ilk aylarında piyasaya sürülecek.

God of War ve oğlu!

Paris Game Week kapsamında düzenlenen konferans içerisinde yayımlanan video, God of War hayranlarını üzecek derecede kısa olsa da, Kratos ve oğlunun nasıl bir uyum içerisinde olacağını gözler önüne sermeye çalışıyor denebilir.

Zira videoda oldukça kısa bir dövüş sekansına tanıklık ediyoruz ve bu esnada da Kratos hem oğluna ders veriyor hem de onun yardımıyla karşısındaki düşmanları yenmeyi başarıyor. Bu da oyun içerisinde yan karakter olarak Kratos’un oğlunun bir hayli aktif bir şekilde yer alacağını göstermiş oldu.

Ne yazık ki video bunun dışında herhangi bir bilgi içermiyor ama yazımızın başında da belirttiğimiz gibi en azından God of War’un önümüzdeki altı aylık süreç içerisinde piyasaya sürüleceğini öğrenmiş olduk. Sony’nin genel programına uygun hareket edilirse ve bir ertelenme yaşanmazsa, bu tarihin 2018 yılının Mart ayı olacağını da tahmin ettiğimizi belirtelim.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/god-of-war-ne-zaman-geliyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası