SonTakip

Geleceğin teknolojileri günümüzle buluşuyor! LG Showcase MEA 2023 başladı

Büyük heyecanla beklenen LG Showcase MEA 2023, Dubai’deki Habtoor City’de düzenlendi. Peki etkinlikte neler gösterildi?

Geleceğin teknolojileri günümüzle buluşuyor! LG Showcase MEA 2023 başladı

Dört yıl aradan sonra gerçekleşen ve büyük heyecanla beklenen LG Showcase MEA 2023, Dubai’deki Habtoor City’de düzenlendi. İki gün süren etkinlikte, 400’den fazla konuk ve yerel iş ortakları, LG Electronics’in en yeni ve etkileyici ürünlerini yakından inceleme fırsatı buldu. İşte ayrıntılar…

LG, yeni ürünlerini ‘LG Showcase MEA 2023’ etkinliğinde tanıtıyor

Etkinlik, LG‘nin ‘Life’s Good’ felsefesine uygun olarak, tüketicilerin yaşamlarını kolaylaştıran ve deneyimlerini zenginleştiren yenilikçi ürünlerin tanıtımını amaçladı. LG MEA Bölgesi CEO’su Il Hwan Lee, pandemi sonrası dönemde düzenlenen LG Showcase MEA 2023’ün önemine ve sektörde yaşanan zorluklara rağmen büyük bir katılım sağlandığına dikkat çekti.

Katılımcılar, LG’nin en yeni ve üst düzey ürünleriyle tanıştı. Bunlar arasında Kablosuz OLED TV’ler, LG SIGNATURE ikinci nesil serisi ve MoodUP™ özellikli buzdolabı gibi premium ürünler yer aldı. Ayrıca, LG’nin stratejik ürünleri olan QNED TV, Vivace çamaşır makinesi ve DualCool klima gibi ürünler de sergilendi.

Yeni gelişmekte olan ürün yelpazesinde ise bulaşık makineleri, kurutucular, ses sistemleri, oyun monitörleri, PC’ler, elektrikli süpürgeler, şekillendiriciler ve daha pek çok ürün bulunuyor. Yaşam tarzı TV’ler ve WashTower™ ile İlk, Benzersiz ve Yeni deneyimler, bu yılki etkinliğin öne çıkan özellikleriydi.

LG Türkiye Başkanı Dustin Lee, etkinliğin yerel ortaklarla iş ilişkilerini geliştirme fırsatı sunduğunu ve LG’nin önümüzdeki yıllarda teknolojinin geleceğini nasıl şekillendireceğine dair yoğun bir ilgi beklediklerini belirtti.

LG Showcase MEA 2023, teknoloji meraklıları ve sektör profesyonelleri için eşsiz bir deneyim sunarken, LG’nin yenilikçi ürünleri ve ‘Life’s Good’ felsefesi ile tüketicilere ve iş ortaklarına destek olmayı hedeflediğini bir kez daha kanıtladı.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası