Games with Gold Haziran 2023 oyunları belli oldu!

Microsoft, Games with Gold programı kapsamında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate üyelerine özel Haziran 2023 oyunlarını açıkladı.

Games with Gold Haziran 2023 oyunları belli oldu!

Yazılım sektöründeki başarısını oyun konsolu ve abonelik hizmetleriyle taçlandıran Microsoft tarafında çalışmalar devam ediyor. Her ay Game Pass dahil servislerini yeni ücretsiz oyunlarla güncelleyen şirket, kısa süre önce Haziran 2023 takvimini de duyurdu. Games with Gold haziran ayı ücretsiz oyunları belli oldu.

Games with Gold Haziran 2023 oyunları açıklandı

Microsoft, Games with Gold programı kapsamında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate üyelerine özel Haziran 2023 oyunlarını açıkladı. Bu ayki yapımlar Xbox One ve Xbox 360 konsollarını kapsarken, geriye uyumluluk desteği sayesinde Xbox Series X|S kullanıcıları da bu oyunlardan mahrum kalmıyor.

Games with Gold, haziran ayında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate abonelerine iki oyun sunuyor. Bu kapsamda 1 ila 30 Haziran arasında Adios ve 16 Haziran ila 15 Temmuz arasında The Vale: Shadow of the Crown kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Microsoft’un sunduğu yeni aile ve arkadaş planı sayesinde Game Pass Ultimate aboneliği, hesap sahibi dışında dört kişi tarafından daha kullanabilecek. Ultimate aboneliği sayesinde Game Pass; konsolda, bilgisayarda veya bulutta oynanabilecek. Ayrıca tüm EA Play ve Xbox Live Gold kataloğu da erişime açık olacak.

Yeni abonelik katmanı kullanıcıların tek bir hesaptan Game Pass Ultimate avantajlarını kullanmasına izin veriyor olsa da, bazı kısıtlamalara sahip. Microsoft, paylaşımlı profildeki hesapların aynı ülkede yaşıyor olması gerektiğini söyledi.

Game Pass Friends & Family planı ayrıca zaman olarak da kısıtlı. Yani Ultimate’in tüm özelliklerine 18 günlük, 12 günlük veya 6 günlük sınırlamalar ile erişebiliyorsunuz.

  • Game Pass Ultimate = 18 günlük Friends & Family
  • Game Pass (Konsol) = 12 günlük Friends & Family
  • PC Game Pass = 12 günlük Friends & Family
  • Xbox Live Gold = 12 günlük Friends & Family
  • EA Play = 6 günlük Friends & Family

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası