SonTakip

Galaxy Watch 4 güncellendi: Yeni özellikler eklendi!

Samsung, Galaxy Watch 4 serisiiçin yeni bir güncelleme yayınladı. WearOS işletim sistemli ilk akıllı saati olma özelliği taşıyan bu ürünlere …

Galaxy Watch 4 güncellendi: Yeni özellikler eklendi!

Samsung, Galaxy Watch 4 serisiiçin yeni bir güncelleme yayınladı. WearOS işletim sistemli ilk akıllı saati olma özelliği taşıyan bu ürünlere yeni özellikler ekledi. R8xxXXU1DUJA sürüm numarasına sahip güncelleme öncelikle Güney Kore’de kullanıma sunuldu. İlerleyen günlerde geri kalan ülkelerde de erişime açılması bekleniyor.

Galaxy Watch 4 serisi, Ağustos ayında yayınlanan Walkie-Talkie uygulaması ile telsiz özelliği kazanmıştı. Samsung, Ekim ayının ilk haftasında da akıllı saate tarayıcı desteği getirdi. Buna ek olarak Galaxy Watch 4’te YouTube’un wearOS için geliştirilen sürümü de kullanılabiliyor.

Galaxy Watch 4 serisine eklenen yeni özellikler

SamMobile’ın haberine göre, güncellemeyle beraber Galaxy Watch 4 serisinde saat yüzlerine yeni animasyonlar eklendi. Yapılan en önemli değişiklik ise, My Photo+ özelliğine GIF desteği kazandırılması oldu. Akıllı telefondaki fotoğrafı saate aktarıp kadran olarak ayarlayabilmenizi sağlayan My Photo+ sayesinde GIF de seçebileceksiniz.

Galaxy Watch 4’ün en önemli özelliklerinden hareket kontrolü, önceden sadece aramaları kabul ve reddetme veya alarmları kapatmaya yarıyordu. Güncellemeyle birlikte Samsung, saatteki istediğiniz uygulamayı ya da özelliği çalıştırma desteği getirdi. Ayrıca düşme algılama işlevinin hassasiyetini ayarlama imkânı da kullanıma sunuldu. Kalp atış hızı ve stres özellikleri iyileştirildi.

Samsung akıllı saat nasıl güncellenir?

Yayınlanan güncellemeyi yüklemek istiyorsanız, öncelikle Galaxy Wearable uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Ardından Saat ayarları bölümüne girip Yazılım güncellemesi > İndir ve yükle butonuna bastığınızda saat Samsung sunucularına bağlanıp internet hızınıza göre belirli bir süre içerisinde yeni güncellemeyi indiriyor ve yüklüyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası