SonTakip

Fortnite’a yeni Marvel karakteri geldi

Fortnite, Marvel sinematik evreninden birçok karakteri oyunun içerisine dahil etti. Oyunculardan aldıkları geri dönüşlere bakılacak olursa buna …

Fortnite’a yeni Marvel karakteri geldi

Fortnite, Marvel sinematik evreninden birçok karakteri oyunun içerisine dahil etti. Oyunculardan aldıkları geri dönüşlere bakılacak olursa buna devam edecekler. Getirdikleri karakterler ile de oyunculara yeni oyun modları sundular. Fortnite içerisinde gerçekleşen online etkinlikler sayesinde Epic Games güzel bir başarı yakaladı.

Fortnite’a gelen yeni Marvel karakteri: Ant-Man

Yeni Marvel karakteri olarak Ant-Man oyuna eklendi. Daha öncesinde ise Fortnite resmi twitter hesabı paylaştığı 3 görsel ile Ant-Man’in oyuna ekleneceğini belirtti. Tabi bunu yaparlarken eğlenceli yolu tercih ettiler. Olaya eğlenceli bir şekilde yaklaşan Fortnite her görselde Ant-Man‘i belirli yerlere koydu.

İlk yayınladıkları görselde Ant-Man, Cable’ın sağ kolunun üzerinde duruyordu. İkinci yayınladıkları fotoğrafta ise Blade’in kılıcının ucunda yer alıyordu. Üçüncü görselde ise Ant-Man, Kaptan Amerika’nın sol omzunda duruyor. En son paylaştıkları görselde de Ant-Man’in kendisini ve aksesuarlarını tanıttılar. Ant-Man kazma olarak kürdana geçirilmiş bir yeşil zeytin ve sırt çantası olarak da Ant-Tonio‘yu kullanıyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası