Battlefield 2042: PORTAL duyuruldu

Bugün gerçekleşen EA Play Live etkinliğinde Battlefield 2042: PORTAL modu duyuruldu. PORTAL aslında bir Sandbox modu. Oyunun çıkışı ile …

Battlefield 2042: PORTAL duyuruldu

Bugün gerçekleşen EA Play Live etkinliğinde Battlefield 2042: PORTAL modu duyuruldu. PORTAL aslında bir Sandbox modu. Oyunun çıkışı ile birlikte ücretsiz olacak bu Sandbox modunda sunucular için istediğiniz gibi bir oyun tasarlayabileceksiniz.

Battlefield 2042: PORTAL önceki oyunlardan haritalar içerecek

Bir Sandbox modu olan PORTAL ile Battlefield 2042 oyunlarınızı tasarlayabiliyorsunuz. Ayrıca bir site şeklinde yayınlanacak olan PORTAL, dilediğiniz kurallarda oyun tasarlamanızı sağlıyor. Örneğin silah yarışı, sadece uçak, sadece tank, sadece tabanca, sadece bıçak ve sadece bomba gibi aklınıza ne kadar farklı oyun tasarımı geliyorsa dilediğiniz gibi oluşturmanıza izin veriyor.

PORTAL aracılığıyla yaptığınız oyunlar sunucu sahiplerinin kullanabilmesi için paylaşılabilir olacak. Ayrıca tasarladığınız oyunlarda herhangi bir XP kısıtlaması yok, dilediğiniz gibi XP kazanımı da sağlayabilirsiniz. Puzzle tarzında programlama arayüzüne sahip olan PORTAL, programlama deneyimi olmayan oyuncuların bile kolayca öğrenebileceği seviyede. Etkinlikte yayınlanan PORTAL fragmanı kafanızdaki soru işaretlerini giderecektir.

Ayrıca eski uçakları, araçları, silahları ve askerleri Battlefield 2042 içerisine Sandbox sayesinde ekleyebileceksiniz. Ekleyebilecekleriniz arasında haritalar da yer alıyor. PORTAL ile birlikte Yapay Zeka askerleri de ekleyebilir ve onlara da ince ayarlar çekebilirsiniz. Oyunun henüz sistem gereksinimleri yayınlanmadı.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası