Formula 1 sevenlere müjde: Yeni oyun yakın zamanda geliyor!

F1 takımlarını her yönden yönetmenize imkan tanıyan oyun yaz aylarında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İşte detaylar:

Formula 1 sevenlere müjde: Yeni oyun yakın zamanda geliyor!

Dünyanın en büyük motorsporları organizasyonu olan Formula 1, izleyici kitlesi kadar oyuncu kitlesine de sahip. EA Sports’un F1 serisi oyunu büyük bir kitleye ulaşırken bazı oyuncular ise yarışmak yerine takımı yönetmeyi tercih ediyor. Bu oyunseverler için ise Formula 1 Manager oyunu imdada yetişti.

F1 Manager 2023 yaz aylarında tanıtılacak

Frontier tarafından üretilen Formula 1 Manager oyunu, oyunseverleri yarış takımının başına geçiriyor. F1 takımlarını finansından, araç teknolojisine ve pitstoplara kadar yönetmenize imkan tanıyan bu oyun yeni nesli ile yaz aylarında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun ilk tanıtım videosu da yayınlandı.

Frontier, F1 Manager 2022 desteğini oyunu piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra sonlandırmıştı. Formula 1 Manager 2022 bazı basit kalan bazı özellikleri ve sahip olduğu hatalar nedeniyle birçok hayranı hayal kırıklığına uğrattı. Oyun şirketi ise bu oyunu erkenden terk ederek yeni oyunun çalışmalarını hızlandırdı.

Oyunun yeni sistemi daha derin ayarlamalar, daha fazla detay ve daha fazla gerçekçilik vadediyor. Oyuncular, F1 Manager 2023’te pit ekibi, antrenmanlar ve pitstoplara kadar her türlü detayı yönetebilecek, Ayrıca aracın performansı ve dayanıklılığı arasındaki ince çizgiyi de yaşamaya çalışacaklar.

Oyun içinde ayrıca yeni yetenekleri keşfedebilmek için F2 ve F3 Şampiyonaları da simüle edilecek. Böylece buradan çıkan yeni gençleri izleyen oyuncular direksiyona bu pilotları oturtabilecek. Bu sefer dersine çok daha iyi çalışmış gibi görünen Frontier, F1 Manager 2023 ile çok daha iddialı bir şekilde geliyor.

Yeni oyunda yarış anlatımlarını ise F1 Manager 2022’de olduğu gibi Sky Sports ikilisi David Croft ve Karun Chandhok üstleniyor. Diğer yandan yönetmekten çok yarışmaya odaklanıyorsanız F1 2023’ün 15 Haziran’da piyasaya sunulacağını hatırlatalım.

F1 Manager 2023 oyunu birçok yarış severi heyecanlandırmış durumda. 

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası