SonTakip

FIFA 17’yi ücretsiz oynamak mümkün!

EA’nin paralı abonelik sistemi olan EA ve Origin Access’e FIFA 17’de katıldı. Bugün itibari ile bu abonelik servisine üye olan kullanıcılar ücretsiz olarak FIFA 17 oynayabilirler.

FIFA 17’yi ücretsiz oynamak mümkün!

Electronic Arts‘ın paralı abonelik sistemi olan EA Access ve Origin Access kütüphanesine FIFA 17‘de katıldı. Microsoft Xbox One üzerinden EA Access üyeleri, PC‘de ise Origin Access aboneleri bugünden itibaren FIFA 17‘yi ücretsiz olarak indirip oynayabilirler!

FIFA 18 Access kullanıcıları için ücretsiz oldu!

EA Access ve Origin Access, şu an Titanfall, Battlefield 4, Battlefield: Hardline, FIFA 15, FIFA 16, Dead Spece üçlemesi, Sim City gibi birçok oyunları bünyesinde bulunduruyor.

EA Access ve Origin Access aboneliğine sahip olan kullanıcılar bu oyunları ücretsiz olarak oynayabilirler. Hatta piyasaya çıkmamış olan birçok EA oyununu da ücretsiz olarak deneyebilir, oyun çıktığı zaman da %10 indirimle satın alabilirler.

EA Access aboneliği aylık 12 TL, yıllık ise 65 TL oranında. PC‘deki Origin Access aboneliği ise Euro kurundan işlem gördüğü için aylık 4.99 €, yıllık ise 29.99 € oluyor. (Şimdiki € kuru 4₺ civarında)

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/fifa-17-ea-ve-origin-accesse-eklendi-81335

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası