Disney+ abonelik ücretlerine yüzde 100’den fazla zam! İşte yeni fiyatlar

Netflix ve Amazon Prime gibi rakip hizmetlerle olan rekabetini sürdüren Disney+, kısa bir süre önce abonelik ücretlerine zam yaptı.

Disney+ abonelik ücretlerine yüzde 100’den fazla zam! İşte yeni fiyatlar

2024 itibariyle en popüler video akış platformlarından biri konumundaki Disney+, son dönemde en çok konuşulan platformlardan birisi. Kısa süre içinde hatırı sayılır bir kitle elde eden platform, aynı zamanda dünya genelinde Netflix ve Amazon Prime gibi rakip hizmetlerle olan rekabetini de sürdürüyor. Son olarak platformun abonelik ücretlerine zam yaptığı öğrenildi. İşte yeni Disney+ abonelik ücretleri!

Disney+ zamlandı – İşte yeni Disney+ abonelik ücretleri

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye pazarına giriş yapan, ancak son zamanlarda Atatürk dizisi başta olmak üzere birçok konudan dolayı tartışmaların odak noktası haline gelen Disney+, abonelik ücretlerine zam yaptı. Platformun yaptığı son değişiklikle birlikte abonelik ücretleri aylık ₺134,99 ve yıllık ₺1.349,90 seviyelerine çıktı.


Disney+ için zam kararı – İşte yeni Disney+ abonelik ücretleri

Bilindiği üzere zam yapılmadan önceki fiyatlar aylık ₺64,99 ve yıllık ₺649,90 şeklindeydi. Bu kapsamda yüzde 100’den fazla bir zammın söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatların 20 Mart 2024’e veya daha sonraki bir tarihe denk gelen bir sonraki ödeme tarihlerinde güncelleneceğini de belirtelim.

Aboneler, an itibariyle hizmetin resmi web sitesine girdiklerinde şu ibarelerle karşılaşıyorlar.

  • Aylık ödeme planıyla üyelik:Aylık 134,99 TL karşılığında Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic’ten binlerce yapımı izleyin
    • Aylık ödeme planlı Disney+ üyeliğinin fiyatı yeni üyeler için 14 Şubat 2024 tarihinde aylık 134,99 TL olarak güncellenmiştir. 14 Şubat 2024 tarihinden önce yıllık ödeme planıyla üye olan üyelerin üyelik ücretleri 20 Mart 2024’e veya daha sonraki bir tarihe denk gelen bir sonraki ödeme tarihlerinde bu fiyatla güncellenecektir.
  • Yıllık ödeme planıyla üyelik: Yıllık 1.349,90 TL karşılığında Disney+’a tüm yıl boyunca erişin
    • Yıllık ödeme planlı Disney+ üyeliğinin fiyatı yeni üyeler için 14 Şubat 2024 tarihinde yıllık 1.349,90 TL olarak güncellenmiştir. 14 Şubat 2024 tarihinden önce yıllık ödeme planıyla üye olan üyelerin üyelik ücretleri 20 Mart 2024’e veya daha sonraki bir tarihe denk gelen bir sonraki ödeme tarihlerinde bu fiyatla güncellenecektir.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası