SonTakip

Discord Nitro’nun Türkiye fiyatları açıklandı!

Discord piyasaya çıktığından beri Türk kullanıcılar Nitro özelliğinden yararlanmak için dolar bazlı ödeme yapıyorlardı. Anlık mesajlaşma …

Discord Nitro’nun Türkiye fiyatları açıklandı!

Discord piyasaya çıktığından beri Türk kullanıcılar Nitro özelliğinden yararlanmak için dolar bazlı ödeme yapıyorlardı. Anlık mesajlaşma platformu bu konuda bir adım atarak bazı ülkelere özel fiyatlandırmasını açıklığa kavuşturdu. Bu süreçten sonra Türk Lirası üzerinden ödeme yapmak mümkün oluyor.

Discord Nitro artık Türk Lirası üzerinden işlem görüyor

Bir Discord Nitro aboneliğine sahipseniz önümüzdeki aydan itibaren yeni fiyatlarla karşılaşacaksınız. Dolar üzerinden yapılan ödemeye göre oldukça düşürülmüş fiyatlar, platformu kullananların yüzünü güldürdü. Yakın zamanda gerçekleşen değişiklik şu anlık Brezilya, Türkiye ve Polonya‘yı kapsıyor.

Discord kendi blog sitesi üzerinden üç kategoride fiyatları açıkladı. Bunlar; Nitro, Nitro Classic ve Server Boosting olarak belirlendi. Nitro kısmında aylık fiyat 26.99 TL olarak açıklanırken, yıllık pakette 249.99 TL olarak belirtildi. Nitro Classic paketinde kullanıcılar aylık 13.49 TL ödeyecekken yıllık olarak 134.49 TL‘den satın alabilecekler. Son olarak Server Boosting seçeneği aylık 41.99 TL, yıllık 419.99 TL olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Gifts, uygulamaya dahil olmadı

Discord başkasına Nitro hediye etmenizi sağlayan sistemin henüz Türkiye fiyatlandırmasına dahil olmayacağını açıkladı. Bu noktada kullanıcılar arkadaşlarına bu seçeneği hediye olarak göndermek için dolar bazlı fiyatlandırmaya tabi tutulacak.

Nitro nasıl alınır?

Discord‘da sol altta yer alan çark simgesine tıklayarak ‘Kullanıcı Ayarları‘ bölümüne erişin. ‘Faturalandırma Ayarları‘ kategorisinde bulunan ‘Discord Nitro‘ kısmına tıklayın. Abone ol seçeneğine tıklayarak istediğiniz paketi seçin. Ödeme yönteminizi seçip kart bilgilerinizi girin. Ardından işlemi onaylayın ve bankanızdan telefonunuza kod gelmesini bekleyin. Kod geldikten sonra kodu ilgili alana girin. Böylece siz de bu seçeneğe sahip olabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası