Death Stranding hayranından ilginç bilgisayar kasası!

Death Stranding modası son zamanlarda pek çok kişi tarafından gerek cosplay gerekse başka şekillerde karşımıza çıkıyor. Ancak bu hayranlığı daha …

Death Stranding hayranından ilginç bilgisayar kasası!

Death Stranding modası son zamanlarda pek çok kişi tarafından gerek cosplay gerekse başka şekillerde karşımıza çıkıyor. Ancak bu hayranlığı daha da öteye taşıyanlar birileri var. Geçtiğimiz günlerde PC platformu için çıkışını gerçekleştiren ve bir kampanyayla NVIDIA ekran kartı alanlar tarafından hediye olarak verilen oyun, sıkı bir hayranının tasarladığı ilginç bilgisayar kasası ile yeniden gündeme geldi. Bu konsept görenleri hem korkuttu hem de ilgi çekmeyi başardı.

Death Stranding modası için bilgisayar kasasına bebek koydu

Hideo Kojima imzalı olan ve son dönemlerin en iyi oyunlarından biri olarak gösterilen Death Stranding, oyunculara sunduğu kıyamet sonrası atmosferini ve sahip olduğu hikâyeyi büyüleyici bir şekilde oyunculara sunmasını biliyordu. Tüm bunlardan etkilenen bir hayran ise yaptığı bilgisayar kasası konseptiyle ön plana çıkmayı başardı. Oyunda yönettiğimiz Sam Bridges’in kucağında taşıdığı bebekten ilham alarak, bilgisayar kasasına bir oyuncak bebek yerleştiren Cami Roebuck isimli Twitter kullanıcısı, attığı tweette ilk bilgisayarını topladığını belirtti. Rouebuck Hideo Kojima ve Troy Baker gibi isimleri de tweete eklemeyi ihmal etmedi.

Death Stranding modası giderek ilginç bir hal almaya başlarken, ortaya yer yer tuhaf manzaralar da çıkabiliyor. Örneğin bir TikTok kullanıcısı Bridges gibi giyinerek bir Cosplay çalışması yapmış, kucağındaki tüpe ise kendi bebeğini koymuştu. Bilgisayar kasasına kıyasla bu bebeğin gerçek olduğunu hatırlatalım.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası