CS:GO zamlandı! İşte yeni fiyatı

Counter-Strike: Global Offensive ya da kısa adıyla CS:GO, kısa süre önce zamlandı. İşte CS:GO Prime güncel fiyatı…

CS:GO zamlandı! İşte yeni fiyatı

Counter-Strike: Global Offensive ya da kısa ismiyle CS:GO, 2012 yılında Valve tarafından piyasaya sürüldü. Ülkemiz dahil tüm dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanan oyun için geçtiğimiz yıllarda ise Prime Statussatışa sunuldu. Son olarak kısa süre önce, pek çok avantaj sunan bu hizmet zamlandı. İşte CS:GO Prime Status yeni fiyatı…

CS:GO Prime fiyatı kaç TL oldu?

CS:GO, popüler olmasının yanında hileler konusunda da en çok konuşulan oyunlardan birisi. Zira son yıllarda oyuncular tarafından bu konu ile ilgili şikayetler ciddi seviyelerde artış gösterdi. Valve ise buna çözüm olarak, oyunculara daha adil ve hilesiz bir oyun ortamı sağlamak için Prime Status’ı devreye soktu.

CS:GO Prime Status, oyunculara özel olarak sunulan bir hizmettir. Bu hizmeti satın alan oyuncular, sadece kendileri gibi Prime abonesi olan diğer kullanıcılarla eşleştirilir. Yani, Prime üyeliği olmayan oyuncularla maç yapma olasılığı daha düşüktür. Bu durum, hile kullanmayan ve maçları sabote etmekten kaçınan oyuncuların yer aldığı bir oyuncu havuzu oluşturur.

Tabii bunun yanı sıra CS:GO’nun ücretsiz versiyonunu oynayan oyuncular oyun içi eşya düşüremiyorken, Prime Status Upgrade satın alan kişiler düşürebiliyor. Bunu da pazarda satarak bir kazanç elde edebiliyorlar. Yani genel olarak bakıldığında bu hizmet, oyuncuya daha güvenli bir oyunla beraber pek çok avantaj sağlıyor. Tabii Valve, bunu ücretsiz olarak sunmuyor.

CS:GO Prime Status Upgrade hizmeti, uzun bir süredir 249,95 TL‘ye satılıyordu. Ancak kısa bir süre önce yüzde 10 seviyesinde yapılan zamla birlikte fiyatı 274,95 TL oldu. Aslına bakacak olursak bu zammın yapılacağı zaten oyuncular tarafından tahmin ediliyordu.

Oyun Eski Fiyat Yeni Fiyat Zam Oranı
Counter-Strike: Global Offensive 249,95 TL 274,95 TL Yüzde 10

Counter-Strike 2’nin çıkacak olmasıyla birlikte CS:GO Prime Status hizmetinin, yaz aylarında yine zamlanması bekleniyor.

CS:GO sistem gereksinimleri (minimum)

  • İşletim sistemi: Windows 7 / Vista / XP
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 8750
  • Ekran kartı: 256 MB veya daha yüksek belleğe, Pixel Shader 3.0 desteğine sahip DirectX 9 uyumlu olması yeterli.
  • RAM: 2 GB
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • DirectX: Sürüm 9.0c

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası