SonTakip

Cryengine 5.5 duyuruldu!

Crytek firmasının son olarak da FIFA serisinde karşımıza çıkan Cryengine adlı oyun motorunun yeni sürümü Cryengine 5.5 bugün tanıtıldı.

Cryengine 5.5 duyuruldu!

Crytek firmasının son olarak da FIFA serisinde karşımıza çıkan Cryengine adlı oyun motorunun yeni sürümü Cryengine 5.5 bugün tanıtıldı. Oyun Geliştiricileri Konferansı 2018‘de yapılan duyuru bir de video ile oyunculara görsel şölen sundu.

Cryengine 5.5 neler getiriyor?

Crytek firması tarafından uzun süredir hem kendi yapımlarında hem de başka firmaların oyunlarında aktif olarak kullanılan Cryengine’in yeni sürümü oyun geliştirme sürecini oldukça hızlandıracağı iddiasıyla büyük ses getirdi.

Hatta Crytek bu konuda bir adım daha ileri giderek, oyun geliştirme hakkında hiçbir fikri olmayanlara dahi Cryengine 5.5 hakkında 10 dersten oluşan bir kurs verileceğini de tanıtım sırasında açıkladı.

Oyun motorunun bir hayli kolay kullanıma sahip olması sebebiyle bahsi geçen kursa katılan kişilerin 10 ders sonucunda, yeni Cryengine’i kullanarak bir oyun yapmaya hazır hale gelecekleri de belirtilirken, bu iddianın çok da mantıklı olmadığını söylemeden edemiyoruz.

İsterseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri yenilenen Cryengine için hazırlanan tanıtım videosu ile başbaşa bırakalım.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/cryengine-5-5-duyuruldu

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası