iPhone XS, XS Max, XR performansı ve RAM’i ortaya çıktı

iPhone XS, XS Max, XR performansı ve RAM’i ortaya çıktı

Apple dün düzenlediği lansmanda üç yeni telefon ile kullanıcıların karşısına çıkarak iPhone XS, XS Max ve XR modellerini tanıttı. 7 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Apple A12’den güç alan yeni modellerin yüzde 15 hızlı olduğu belirtildi.

iPhone XS ön inceleme! (Video)

iPhone XS ön inceleme videosu ile karşınızdayız. Apple’ın yeni nesil akıllı telefonları tanıtıldı. iPhone XS ön inceleme videosuyla beraber, cihazın özelliklerine yakından bakıyoruz.

Maalesef, daha önceki iPhone lansmanları ile benzer şekilde yüzdesel rakamlar üzerinden giden Apple, yeni işlemcinin çalışma frekansını ve teknik detaylarını açıklamazken, yeni iPhone modellerinin RAM kapasitesinden bahsetmedi.

iPhone XS Max ön inceleme (Video)

iPhone Xs Max ön inceleme videosu ile karşınızdayız. Apple’ın büyük ekranlı yeni iPhone modeli Xs Max’ı bu videoda değerlendiriyor ve donanım özelliklerine bakış atıyoruz.

iPhone XS ve XS Max performans testi ortaya çıktı!

Neyse ki, yeni iPhone modellerinin Geekbench performans testine dahil olması ile birlikte merak edilen detaylar ortaya çıkmış oldu. Bu kapsamda elde edilen skorlara baktığımızda, Apple A12 ile birlikte çoklu çekirdek performansında büyük bir artış yaşanmazken, tek çekirdek performansı gerçekten dikkat çekiyor.

Bunun yanı sıra daha önce size belirttiğimiz gibi iPhone XS ve iPhone XS Max modelleri 4 GB RAM‘e ev sahipliği yapıyor. 6.1 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan ve beş farklı renk seçeneği sunan iPhone XR ise 3 GB RAM ile geliyor.

Böylece iPhone XR modeli dışında, geçtiğimiz yıla kıyasla RAM kapasitesinde 1 GB’lık bir artış yaşanmış oldu. İlk teslimatlar 21 Eylül tarihinde yapılacak ve böylece yeni iPhone modelleri hakkında çok daha fazla detaya ulaşabileceğiz.

https://shiftdelete.net/iphone-xs-max-performansi-ram-ortaya-cikti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası