Call of Duty Black Ops 6 tanıtım fragmanı yayınlandı!

Activision, yeni Call of Duty Black Ops 6 için bir tanıtım fragmanı yayınladı! Gelin detaylarına birlikte göz atalım.

Call of Duty Black Ops 6 tanıtım fragmanı yayınlandı!

Activision’ın yayınladığı Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6 için ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragman, serinin hayranları arasında büyük bir heyecan yaratırken, oyunun tanıtım süreci de hız kazanmış oldu.

Call of Duty Black Ops 6 tanıtım fragmanı:

CharlieIntel X hesabı üzerinden paylaşılan tanıtım fragmanı, canlı aksiyon görüntülerini içeriyor. Videoda Rushmore Dağı’na “The Truth Lies” (Gerçek Yalan Söylüyor) ifadesinin sprey boyayla yazıldığı görülüyor.

Bu görüntü, oyunun atmosferi ve hikayesi hakkında ipuçları veriyor. Fragman, aynı zamanda bir web sitesiyle bağlantılı olup, yalnızca altı kanalı olan etkileşimli bir televizyonu içeriyor. Bu, oyunun adıyla doğrudan bir referans taşıyor.

Microsoft’un, Haziran ayında yapılacak Xbox etkinliğinde Black Ops 6’nın doğrudan Game Pass’e sunulacağını duyurması bekleniyor. Xbox başkanı Sarah Bond’un yakın zamanda yaptığı açıklamalar, Microsoft’un tüm oyunlarının, Activision tarafından geliştirilenler de dahil olmak üzere, Game Pass’te doğrudan erişilebilir olacağını işaret ediyor.

Bu durum Black Ops 6’nın da ilk gününde Game Pass’te yer alacağı anlamına geliyor. Microsoft, bu konuda resmi bir yorum yapmaktan kaçınsa da beklentiler bu yönde.

Activision’ın, bu yılki Call of Duty oyununun Black Ops 6 olarak adlandırılmasını planladığı ve oyunun 2024 yılının sonlarına doğru, muhtemelen Ekim ayında piyasaya sürülmesi hedeflendiği belirtiliyor. Bu bilgi, Warzone oyununda keşfedilen ve Treyarch tarafından doğrulanan tanıtım fragmanı ile destekleniyor. Ayrıca, Microsoft’un Black Ops 6’nın piyasaya sürülmesinden önce Call of Duty oyunlarının geçmiş serilerini de Game Pass’e eklemeyi planladığı konuşuluyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası