Apple’dan akıllı saati için check-up desteği!

Apple, yayınladığı bir belge ile Watch Ultra sahiplerinin saatleri için Derinlik ve Su Mühür Testi talep edebileceğini açıkladı.

Apple’dan akıllı saati için check-up desteği!

Apple Watch Ultra, tanıtıldığı günden itibaren dayanıklılığı ve teknolojileri ile büyük ilgi toplamıştı. Titantum gövdesi, dayanıklı yapısı ve uzatılmış pil ömrü ile maceracıları hedefleyen bu akıllı saat gerçekten bu kadar dayanıklı mı peki? Apple kullanıcıları artık saatlerinin sağlıklarını kontrol edebilecek.

Apple Watch Ultra sahipleri saatlerini kontrol ettirebilecek

Apple Watch Ultra kullanıcıları artık saatlerinin derinlik göstergesinin ve su geçirmezlik özelliğinin ne kadar iyi çalıştığını test edebilecek. Şirket tarafından yayınlanan bir belge ile kullanıcılara Derinlik ve Su Mühür Testi talep edebilecekleri belirtildi.

Paylaşılan belge ile Watch Ultra kullanıcıları saatlerinin sağlıklarını test edebilecek. Örnek vermek gerekirse; saatini dalışlarda kullanan bir kişi, su geçirmezlik konusunda bir sıkıntı olup olmadığını Apple’a kontrol ettirebilecek. Ya da herhangi bir çarpma sonrasında görünmeyen bir hasar için de yine şirkete başvurulabilecek.

‌Apple Watch Ultra‌ sahipleri, Apple’ın normal çevrimiçi destek kanalları aracılığıyla cihazları için Derinlik ve Su Sızdırmazlık Testi talep edebilecek. Apple, herhangi bir görünür hasar olup olmadığına bakmak için yapılacak görsel incelemenin ardından su contalarını ve derinlik ölçeri test edecek.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası