Apple Watch’a İnternet Tarayıcısı Geldi!

Apple Watch için geliştirilen WatchWeb uygulaması ile artık saat üzerinden internette gezinebileceksiniz. Peki, Apple Watch’ta WatchWeb uygulaması nasıl çalışıyor?

Apple Watch’a İnternet Tarayıcısı Geldi!

Apple, bildiğiniz gibi henüz Apple Watch için internet tarayıcısı duyurmadı. watchOS 2 ile gelmesi beklenen internet tarayıcısı watchOS 3 ile bile maalesef gelmemişti. Hackerlar Apple Watch’u hackleyerek, stabil olmayan yöntemler ile saate bir tarayıcı eklemiş ancak bu günlük kullanımda pek verimli olmamıştı.

Warren Wulff isimli geliştirici bu soruna derman olmak için WatchWeb uygulaması ile karşımıza çıktı.

App Store’da yer alan WatchWeb uygulaması sayesinde Apple Watch üzerinden internette dolaşmak mümkün hale geliyor. iPhone‘a yüklenen WatchWeb uygulaması, otomatik olarak Apple Watch’a da yükleniyor. Henüz native uygulamları desteklemeyen Apple Watch, iPhone üzerinden çalışarak internette gezinmenizi sağlıyor.

Peki, Apple Watch’un küçük ekranında web sitelerinin isimlerini nasıl yazacağız? WatchWeb uygulamasında yazmak için dikte‘yi kullanabiliyorsunuz. Dikte ile gitmek istediğiniz web sitesini tarayıcı çubuğuna yazabilir ve internet deneyimini Apple Watch üzerinden yaşayabilirsiniz.

WatchWeb uygulamasını indirmek için tıklayın

 

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/apple-watch-icin-internet-tarayicisi-geldi-73273

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası