Apple AirPods tüm rakiplerini adeta eziyor!

Apple AirPods tüm rakiplerini adeta eziyor!

Araştırma şirketi Counterpoint, ABD pazarında en çok tercih edilen beş kablosuz kulaklık markasını gözler önüne seren yeni bir rapor yayınladı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde kablosuz kulaklık tercihinde Apple AirPods tüm rakiplerini eziyor.

Bose, Samsung, Sony ve Apple bünyesindeki Beats, AirPods’un yüzde 57’lik kullanıcı tercihine yaklaşamıyor. İkinci sırada yer alan Bose’yi tercih edenler yüzde 37, üçüncü sırada yer alan Samsung’u tercih edenler yüzde 33 oranında.

Apple AirPods 2 inceleme! Almaya değer mi?

Apple AirPods 2 inceleme videosu ile karşınızdayız. AirPods 2 özellikleri neler? AirPods ve AirPods 2 arasında hangi farklar var? Hepsinin cevabı videomuzda…

Apple AirPods kullanıcıların ilk tercihi olmaya devam ediyor!

Analistlere göre AirPods’un kullanıcılar için bu kadar yüksek bir tercih sebebi olması şaşırtıcı değil. Apple tarafından yoğun bir şekilde desteklenmesinin yanı sıra kullanım kolaylığı, taşınabilirlik ve rahatlık ana etkenlerin başında geliyor.

Tabi, bu araştırmanın 200 katılımcı üzerinde yapılması elde edilen oranlardaki hata payını yükseltiyor. Apple Watch ve AirPods’un sağladığı gelirin ilerleyen yıllarda, Mac ve iPad’den elde edilen geliri geride bırakması bekleniyor.

Bu nedenle giyilebilir cihaz sektörü Apple için çok daha önemli bir hale geliyor. Apple AirPods hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Kablosuz kulaklık tercihiniz konusunda yorumlarınızı bekliyoruz.

https://shiftdelete.net/apple-airpods-tum-rakiplerini-adeta-eziyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası