AÖF dönem sonu sınavları nasıl olacak? İşte resmi açıklama

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Bahar Dönemi dönem sonu sınavları için beklenen açıklama geldi. İşte ayrıntılar!

AÖF dönem sonu sınavları nasıl olacak? İşte resmi açıklama

6 Şubat günü meydana gelen depremler, hiç kuşkusuz Türkiye’yi derinden etkiledi. Yaralar hala sarılmaya devam ederken eğitim ve öğretim durumdan olumsuz etkilendi. Üniversitelerde birçok ders uzaktan eğitime geçti. Anadolu Üniversitesi, birçok kişinin merakla beklediği Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) de sınavlarına ilişkin açıklama yayınladı.

AÖF dönem sonu sınavları için karar açıklandı

Anadolu Üniversitesi kısa süre önce yaptığı açıklamada Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2022-2023 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu sınavlarının online yapılacağını duyurdu. Açıklamada sınavların https://esinav.anadolu.edu.tr adresinden yapılacağı belirtildi.

Açıklamada Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri için online sınav tarihleri de belirtildi. 3-4 Haziran ve 10-11 Haziran 2023 tarihlerinde olacak. Üniversite, ara sınavları da online yapmıştı. Böylece dönem sınavları online olarak gerçekleşmiş olacak. Anadolu Üniversitesi, açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2022-2023 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavları Çevrimiçi (Online) olarak, esinav.anadolu.edu.tr adresi üzerinden, 3-4 Haziran 2023 ve 10-11 Haziran 2023 tarihlerinde yapılacaktır. 

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası