SonTakip

AirPods Pro için değişim programı başlatıldı

Apple bugün yeni bir hizmet programı duyurdu. Bazı AirPods Pro modellerinde görülen aktif gürültü engelleyici özelliğinin sesi bozması sorunu …

AirPods Pro için değişim programı başlatıldı

Apple bugün yeni bir hizmet programı duyurdu. Bazı AirPods Pro modellerinde görülen aktif gürültü engelleyici özelliğinin sesi bozması sorunu için değişim programı başlıyor.

AirPods Pro için değişim programı başlatıldı

Apple, Ekim 2020’den önce üretilen AirPods Pro modellerindeki aktif gürültü engelleyici özelliği ile ilgili bir sorunun sesi bozduğu probleminin üzerine yeni bir servis programı başlattı. Apple, cihazların programa uygun olup olmadıklarını doğrulamak için servis öncesinde AirPods Pro’nun inceleneceğini söylüyor.

Program kapsamında sorunu (sol, sağ veya her ikisi) gösteren ‌AirPods Pro‌ kulaklıkları veya şarj kutusu yenisi ile değiştirilecek.

Apple’a göre hatalı AirPod’lar aşağıdaki sorunları sergiliyor:

– Gürültülü ortamlarda, egzersiz yaparken veya telefonda konuşurken artan cızırtılı veya statik sesler
– Aktif Gürültü Önleme, bas sesi kaybı veya sokak veya uçak gürültüsü gibi arka plan seslerinde artış gibi beklendiği gibi çalışmıyor

Eğer bu maddelerde bulunan bir hatayı yaşıyorsanız, size en yakın yetkili Apple servisine başvurarak kapsamlı bir destek alabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası