SonTakip

50 GB kotalı Lifecell duyuruldu!

Turkcell, bugün gerçekleştirdiği basın toplantısında yeni Lifecell markasını duyurdu. Lifecell’de 50 GB kotalı paket ve yeni akıllı telefon dikkat çekiyor.

50 GB kotalı Lifecell duyuruldu!

Turkcell, bugün gerçekleştirdiği basın toplantısında Lifecell markasını duyurdu. Lifecell markası ile bol internetli yeni paketler ile birlikte General Mobile ile yapılan işbirliği sonrası yeni bir akıllı telefon duyurusu yapıldı.

50 GB kotalı “süper paket”

Lifecell markasının öne çıkan “süper paketi”, Turkcell’in kendi uygulamalarını kapsayan 50 GB kota ve herhangi bir sınırlama olmaksızın ekstra 7 GB kota içeriyor.

Detaylara inecek olursak bu pakette TV+ uygulamasında 15 GB, Fizy uygulamasında 15 GB, Lifebox uygulamasında 10 GB, Twitter ve Facebook‘ta 2 GB, Dergilik uygulamasında 8 GB ve Bip‘te sınırsız konuşma-mesajlaşma bulunuyor. Ayrıca bu 50 GB‘ın yanı sıra kullanıcılara 7 GB ekstra internet kotası sunuluyor. Paketin fiyatı ise aylık 49 TL.

Bu arada yakın gelecekte Lifecell markasının sabit internet paketlerinin de olacağını ancak paketin detaylarının henüz belli olmadığını belirtelim.

Üç ayrı tarife seçeneği

Super, Extra ve Pro olmak üzere üç ayrı paket ile gelen Lifecell tarifelerinde yer alan uygulamalarda geçerli 50GB yer alacak. Lifecell’de Super tarifesini seçecek abonelere toplam 55GB’lik internet paketi 49 TL’ye satılacak.

Extra paketini tercih eden aboneler ise toplamda 57 GB’lık internet paketine 59 TL’ye sahip olacak. Toplamda 60 GB’lık Lifecell Pro tarifesi ise kullanıcılara 69 TL’den sunulacak. Ayrıca ilk 2 ay içerisinde Lifecell’li olanlara tarifelerindeki internet paketlerine ek olarak 2GB internet de 12 boyunca hediye edilecek. Tüm paketlerde BiP’ten BiP’e sınırsız konuşma ve mesajlaşma ile BiP’ten her yöne 1000 dakika arama yer
alacak. Yine her pakette Twitter ve Facebook’a özel 2GB’lik internet bulunacak.

Lifecell telefonu duyuruldu! 

Lansmanda Lifecell markasının yeni akıllı telefonu da duyuruldu. General Mobile ile yapılan işbirliği sonrasında duyurulan telefon; 5 inç ekran, Android Nougat işletim sistemi, 4 çekirdekli işlemci gibi teknik özelliklerle geliyor. Aslında bu cihaz, teknik özellik olarak General Mobile GM 6 modelinin birebir aynısı.

Ancak Turkcell’e özel Lifecell modu ve diğer yazılım farklılıklarının olduğunu söyleyebiliriz. Turkcell, bu cihaz için “ilk 2 taksit bizden” kampanyası yaparken cihazın toplam ödemesi 36 ay/40 TL olarak dikkat çekiyor. 

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/50-gb-kotali-lifecell-duyuruldu-85347

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası