SonTakip

Xbox Series X Türkiye fiyatına indirim yapıldı!

PlayStation 5 Türkiye fiyatının belli olmasının ardından ön siparişe açıldı. Arasında 1000 TL fark bulunan rakibi Xbox Series X Türkiye fiyatına …

Xbox Series X Türkiye fiyatına indirim yapıldı!

PlayStation 5 Türkiye fiyatının belli olmasının ardından ön siparişe açıldı. Arasında 1000 TL fark bulunan rakibi Xbox Series X Türkiye fiyatına ise indirim yapıldı!

Xbox Series X Türkiye fiyatına indirim yapıldı!

2020 yılının son çeyreği konsol rekabetinin üst noktaya gelmesiyle oyuncuların ilgisini çekiyor. Geçtiğimiz günlerde Sony Türkiye, PlayStation 5 Türkiye fiyatı 8299 TL olarak belirlendiğini açıklamıştı. Bu açıklamadan kısa bir süre sonra ise ülkemizdeki bazı teknoloji mağazaları PS5’i ön siparişe açtı.

Geçen ay Microsoft’un 9299 TL Türkiye fiyatı bulunan Xbox Series X tarafında ise, PS5 ön siparişinden sonra yeni haberler var. Fiyat konusunda PS5’e kıyasla 1000 TL daha pahalı olan Series X, teknoloji mağazalarından birinde 8299 TL’ye çekilerek PS5 ile aynı fiyata ön siparişe açıldı.

Belirtmekte yarar var, Series X fiyatının bu indirimi, Microsoft’un açıklamış olduğu bir duyuru üzerine gerçekleşmedi. Diğer teknoloji marketlerinde resmi fiyat olan 9299 TL ile Xbox Series X ön siparişleri devam ediyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası