SonTakip

Xbox, 20. yıldönümüne özel aksesuarlarını duyurdu!

Xbox, şirket markasının 20. Yıldönümünü kutlamak için birtakım yeni aksesuarlarını ortaya çıkarttı. Buna yeni bir kontrolcü, kulaklık ve Razer …

Xbox, 20. yıldönümüne özel aksesuarlarını duyurdu!

Xbox, şirket markasının 20. Yıldönümünü kutlamak için birtakım yeni aksesuarlarını ortaya çıkarttı. Buna yeni bir kontrolcü, kulaklık ve Razer‘dan şarj standı eşlik etti. Xbox’ın kablosuz kontrolcüsü siyah ve yeşil renklere sahip. Bunun yanı sıra zarif bir tasarım oluşturmak için şeffaf bir ön paneli bünyesinde barındırıyor.

Kontrolcüde yer alan eylem düğmelerinin grileştiğini ve Xbox düğmesinin orijinaline benzer şekilde boyandığını görüyoruz. Arka kısmı ise düz bir yeşil renkle kaplı.

Xbox kontrolcüsüyle yeni bir tema geliyor

Kontrolcü Xbox Series X | S konsoluyla eşleştiğinde özel bir temanın kilidini açıyor. 20. Yıldönümüne özel olarak tasarlanan dinamik arka plan teması göze hoş geliyor. Eğer arka planı bir arkadaşınıza hediye etmek istiyorsanız da onun konsolunda eşleştirerek sahip olmasını sağlayabiliyorsunuz.


Xbox Series X | S için yeni tema

Kontrolcü temel olarak Xbox‘ın standart bir kablosuz kolu olarak karşımıza çıkıyor. 20th Anniversary Edition adı verilen kontrolcüye 15 Kasım‘dan itibaren sahip olabilirsiniz. Dünya çapında seçkin pazarlarda 70 dolar karşılığında ön siparişe açılmış durumda. Ancak ürünün Türkiye‘ye gelip gelmeyeceği ya da ne zaman geleceği belirsizliğini koruyor.

Yeni stereo kulaklık için ön sipariş açıldı

20. Yıldönümü kapsamında piyasaya sürülecek bir başka ürün de Xbox’ın stereo kulaklığı oldu. Aksesuar şeffaf yan panellere ve daha keskin yeşil vurgulara sahip. Bu da kontrolcüyle aynı tarihte 15 Kasım‘da piyasaya çıkıyor. Ön sipariş vermek isterseniz bugün itibariyle 70 dolara alabilirsiniz.


Xbox 20th Anniversary Edition Stereo Kulaklık

Razer’dan hızlı şarj standı geldi

Son olarak Razer yeni Xbox‘ın 20. Yıldönümüne özel olarak evrensel hızlı şarj standını satışa sundu. Bu noktada önceki Xbox için hazırlanan şarj standına benzese de bunda şeffaf paneller, yeşil vurgular ve 20th Anniversary logosu yer alıyor. Kontrolcünün arkasına takılan şarj edilebilir bir pil ve standdan şarj edilmesini sağlayan özel bir kapakla birlikte geliyor.


20th Anniversary Edition Razer Şarj Standı

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası