SonTakip

Windows 10 20H2 duyuruldu! İşte yenilikler

Geçtiğimiz günlerde Windows 10 Mayıs 2020 güncellemesini / diğer adıyla 2004 sürümünü yayınlayan Microsoft sorunlar nedeniyle bir güncelleme …

  Windows 10 20H2 duyuruldu! İşte yenilikler

  Geçtiğimiz günlerde Windows 10 Mayıs 2020 güncellemesini / diğer adıyla 2004 sürümünü yayınlayan Microsoft sorunlar nedeniyle bir güncelleme yayınlanmıştı. Aradan birkaç gün geçerken Windows 10 20H2 sürümü geliştiricilere sunuldu.

  Insider programına dahil olan bilgisayarlara Windows Update üzerinden kolay bir şekilde yüklenebilen bu güncelleme sonrasında işletim sisteminin sürüm numarası 19042.330 oluyor. H2 güncelleştirmesi ile sunulan en önemli yeniliklerinin başında, Chromium tabanlı Microsoft Edge tarayıcısı geliyor.

  Windows 10 20H2 güncellemesinin testleri başladı!

  Microsoft yetkilileri bu güncellemenin daha fazla yeniliğe değil, daha iyi performans ve kaliteye odaklanacağını vurguluyor. İşletim sisteminin performansının ve stabilitesinin artırılması önceki güncellemelerde  yaşanan hayal kırıklıklarının ortadan kaldırılabilmesi için oldukça önemli. Zira kullanıcıların büyük bir bölümü Windows 10 için yayınlanan büyük güncellemeleri yüklemeden önce birkaç gün beklemeyi tercih ediyor.

  Test süreci tamamlandığında aylık yayınlanan güncellemeler ile benzer şekilde 20H2’nin kolayca indirilip kurulabileceği vurgulanıyor. Tabi, bunun için Windows 10 Mayıs 2020 güncellemesinin yüklü olması gerekiyor. Aksi halde birden fazla güncellemeyi yüklemek gerekecek, yani süreç uzayacak.

  Kaynak: Shiftdelete

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  %d blogcu bunu beğendi:
  kamera sistemleri güvenlik kamerası