SonTakip

WhatsApp Bayram Mesajlarına Dayanamadı!

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp Messenger’da yavaşlama ve kopmalar yaşanıyor. Peki, bu problemin ardında yatan neden ne?

WhatsApp Bayram Mesajlarına Dayanamadı!

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp Messenger’da, kurban bayramının ilk günüyle birlikte kopmalar gözlemlendi.

Bayram trafiğine yenik düştü!

Bayram tatili ve kutlama mesajlarının oluşturduğu trafik nedeniyle bu problemin yaşanması akla ilk gelen nedenler arasında. Ancak WhatsApp Messenger gibi günlük trafiği hali hazırda da fazla olan bir platformun için bu sebep gerçekçi olmaz.

Bir güncellemenin habercisi olabilir!

Konuyla ilgili bir açıklama gelmemiş olmasına rağmen bu kesintilerin WhatsApp Messenger üzerinde yapılacak yeni ve köklü bir güncelleme olması da varsayımlar arasında. Zira yakın dönemde WhatsApp Messenger‘a getirilmesi planlanan pek çok özellik basına sızdırılmıştı.

 

Twitter’da tepkiler büyüyor!

WhatsApp‘taki bu problemler paralelinde sosyal medya tepkilerini de peşi sıra getirdi. Twitter üzerinden konuyla ilgili #WhatsappÇöktü etiketiyle paylaşılan tweetlerin sayısı 6 bini geçmiş durumda.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/whatsapp-bayram-mesajlarina-dayanamadi-75296

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası