SonTakip

Ubisoft yeni Avatar oyununu tanıttı

Bu gece gerçekleştirilen Ubisoft Forward etkinliğinde şirket yeni Avatar oyununu duyurdu. Normalde herkes Ubisoft’un Star Wars oyunu hakkında …

Ubisoft yeni Avatar oyununu tanıttı

Bu gece gerçekleştirilen Ubisoft Forward etkinliğinde şirket yeni Avatar oyununu duyurdu. Normalde herkes Ubisoft’un Star Wars oyunu hakkında bir şeyler göstermesini bekliyordu. Onun yerine Avatar oyununu duyuruldu. Yine de beklenmedik bir oyundu ve filmin hayranlarını sevindirecek bir gelişme.

Yeni Avatar oyununun tanıtım fragmanı yayınlandı

Oyun hakkında henüz bir detay bulunmuyor fakat Ubisoft’un SnowDrop oyun motoru ile geliştirilen yapımın grafikleri oldukça iyi duruyor. Avatar: Frontiers of Pandora, Pandora’nın daha önce hiç görülmemiş bir parçası olan Batı Sınırı’nda geçecek. Oyun birinci şahıs kamera açısı ile oynanacak ve bir noktada Far Cry Primal‘ı anımsattı.

Ubisoft oyun için “Oyuncular, benzersiz yaratıkların, yeni karakterlerin yaşadığı canlı ve tepkisel bir dünyayı keşfedecekler. Onu tehdit eden zorlu RDA güçlerine karşı mücadele edecekler” açıklamasını yaptı. Avatar: Frontiers of Pandora, The Division ve Star Wars açık dünya oyununu geliştiren Massive Entertainment tarafından geliştiriliyor.

Avatar: Frontiers of Pandora, 2022 yılında, PC, PlayStation 5, Xbox Series X, Stadia ve Luna için çıkış yapacak. Duyurulan konsollar platformlar arasında Xbox One ve PlayStation 4 bulunmuyor. Bu da bizlere oyunun yeni nesil olacağını gösteriyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası