Tozları gösteren Dyson Gen5detect inceleme!

Mayıs 2023’te tanıtılan en güçlü kablosuz süpürglerden Dyson Gen5detect’i Türkiye’de satışa sunuldu. Dyson Gen5detect inceleme sizlerle.

Tozları gösteren Dyson Gen5detect inceleme!

Dyson, Mayıs 2023’te tanıttığı en güçlü kablosuz süpürgesi olan Dyson Gen5detect’i Türkiye’de satışa sundu. Dyson Gen5detect inceleme sizlerle.

Dyson Gen5detect inceleme!

Dyson Gen5detect, yeni beşinci nesil Hyperdymium motoruyla donatılmış bir ürün. Bu yeni motor, önceki nesillere göre daha kompakt, hızlı ve güçlü. Bu sayede evdeki en küçük partikülleri yakalayabilen yüksek emiş gücü ve kullanım kolaylığı sağlıyor.

Gelişmiş HEPA filtreleme sistemi sayesinde zararlı partiküllerin yüzde 99,99’unu yakalıyor ve içeride hapsediyor. Dyson, Fluffy Optic süpürge başlığı ile mikroskobik partikülleri görünür hale getirmek için ışık teknolojisi kullanıyor.

Dyson Gen5detect, temizlenen partiküllerin miktarını ve büyüklüğünü anlık olarak kullanıcıya gösteren bir ekranla donatılmış. Tek şarjla 70 dakikaya kadar çalışma süresi sunar, bu da onu Dyson’un en uzun çalışma süresine sahip kablosuz süpürgelerinden biri yapıyor.

Dyson Gen5detect, çalıştırmak için tek düğmeye basmayı gerektiriyor, bu da kullanımı daha kolay hale getiriyor. Ayrıca yeni model bir dizi özel özellik sunuyor, bunlar arasında dahili toz alma ve aralık temizleme başlığı, kolay hazne boşaltma, anti-tangle kanallara sahip Digital Motorbar temizleme başlığı, azalmayan emiş gücü performansı, üç güç modu ve tak-çıkar batarya gibi özellikler bulunuyor.

Dyson Gen5detect teknik özellikleri

  • Siklon Teknolojisi: 14 siklon
  • Hazne Kapasitesi: 0,77 litre
  • Filtreleme: Tam makine HEPA filtrasyonu
  • Emiş Gücü: 280 AW
  • Çalışma Süresi: 70 dakikaya kadar
  • Boyutlar (YxUxG): 1276x276x250 mm
  • Şarj Süresi: 4,5 saat
  • Ağırlık: 3,5 kg

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası