SonTakip

Togg üç farklı ön sipariş yöntemi ile sunuluyor!

Togg, yaptığı açıklama ile ön sipariş hakkının NFT Açık Artırması, YeniLig Yarışması ve çekiliş yöntemleriyle sunulacağını belirtti.

Togg üç farklı ön sipariş yöntemi ile sunuluyor!

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu Togg, küresel bir teknoloji markası olma yolunda hızla ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde dijital platformu Trumore’un mobil uygulamasını App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden hizmete sunan şirket, şimdi de aracın ön siparişi için üç farklı yöntem sunulacağını açıkladı.

Togg siparişleri için NFT açık artıması başlıyor

Otomobil olarak değil akıllı cihaz olarak adlandırılan yerli elektrikli modeller için ön sipariş hakkının NFT Açık Artırması, YeniLig Yarışması ve çekiliş yöntemleriyle sunulacağı açıklandı. Twitter üzerinden yapılan paylaşımda 2023 yılında teslim edilecek ilk modellerin bu yöntemlerle sahiplerine ulaştırılacağı belirtiliyor.

Adı geçen yöntemlerin sırası ile Trumore uygulamasında yer alacağını açıklayan şirket, Şubat ayı içerisinde ön siparişlerin başlayacağını belirtiyor. İlk siparişlerin ise yılın birinci çeyreği sonunda sahiplerine ulaştırılması planlanıyor. 2023 yılı içerisinde siparişler bireysel kullanıcılar öncelikli olmak üzere teslim edilecek.

Daha önce açıklandığı üzere Togg, Trumore uygulaması üzerinden başlatacağı açık artırma ile Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak hazırlanan 2023 adet NFT’yi satışa sunacak. Bu NFT’leri satın alanlar ise “100. Yıl Özel Seri” Togg akıllı cihazları için ön siparişe katılma ve sıralamasını belirleme hakkı elde edecekler.

5 Şubat tarihinde açık artırmaya çıkacak olan NFT’lerin başlangıç fiyatları da belli oldu. Trumore uygulaması üzerinden NFT seçimleri bu tarihten itibaren yapılabilecek. Togg’un 2023 adet ile sınırlı özel serisinin çeşitli bölgelerinde ise NFT rakamları yer alacak.

Togg tarafından ortaya konulan NFT’ler normal, nadir, çok nadir ve en nadir olarak sıralanıyor. Oluşturulan NFT’lerdern 01 ile 100 arasında olanları “en nadir”, 101-250 arasında yer alanlar “çok nadir”, 250-999 arasında bulunanlar “nadir”, 1000-2023 arasında olanları ise “normal” olarak gruplandırılmış durumda.

Togg NFT fiyatları şu şekilde sıralanıyor:

  • 1000-2023 arası NFT (Normal): ​​​ 10 Avax
  • 250-999 arası NFT (Nadir):​​​ 15 Avax
  • 101-250 arası NFT (Çok Nadir):​​​ 20 Avax
  • 01-100 arası NFT (En Nadir): 30 Avax

Öte yandan Togg’un en büyük müşterisi ise kamu kuruluşları olacak. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati yaptığı açıklamada devletin Togg için alım garantisi sunacağını açıklamıştı. Buna göre devletin makamlarında yakın zamanda Togg imzalı araçlar göreceğiz.

Yerli elektrikli otomobil için artık geri sayım başlamış durumda. Togg için belirlenen ön sipariş yöntemlerinin de yakın zamanda hayata geçmesi bekleniyor. 

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası