Tesla, Türkiye için yeni iş ilanlarını yayınladı!

Tesla, uzun yıllardır dünyanın birçok ülkesinde hizmet veriyor. Şirket, bazı ülkelerde ise hizmet vermiyor. Bugüne kadar Türkiye’de hizmet …

Tesla, Türkiye için yeni iş ilanlarını yayınladı!

Tesla, uzun yıllardır dünyanın birçok ülkesinde hizmet veriyor. Şirket, bazı ülkelerde ise hizmet vermiyor. Bugüne kadar Türkiye’de hizmet vermeyen şirket, bu sabah ortaya çıkan bilgilerle birlikte Türkiye’de resmi olarak faaliyet vereceğini açıklamıştı.

Bu açıklama ardından herkes merakla şirketin atacağı adımları bekliyordu. Şirket, faaliyetlerine başladığı ilk günde Türkiye’deki adımlarını hızlı bir şekilde atmaya başladı ve ilk iş ilanlarını Tesla’nın internet sitesi üzerinden yayınladı.

Tesla, internet sitesi Türkiye için yeni iş ilanlarını açtı!

Tesla, kendi internet sitesi üzerinden iş ilanlarını tüm dünya ile paylaşıyor. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre şirket, kendi internet sitesi üzerinden Türkiye’deki iş ilanlarını yayınlamaya başladı. Şu anda iş ilanları kategorisinde Türkiye’ye ait 1 adet iş ilanı görünüyor. İlanda şirketin İstanbul’da açacağı yeni mağazası için mağaza müdürü aranıyor.

Sabah şirketin Türkiye’deki Operasyon Müdürü Emir Tunçyürek, yaptığı paylaşımlarda faaliyetlerine çabucak başlayacaklarını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından hızlıca iş ilanlarının verilmesi, şirketin Türkiye’deki faaliyetlerine önem verdiğini ve en kısa süre içerisinde Türkiye’de satış yapabilecek kapasiteye gelmek istediklerini gösteriyor.

Tesla, ülkemizde 2022 yılının sonuna kadar 4 model satışa çıkarmak istiyor. Bu elektrikli otomobiller arasında Model 3, Model Y, Model S ve Model X bulunuyor. Bunlara ek olarak şirket, kendi elektrikli otomobil şarj etme istasyonları Tesla Supercharger‘ları kullanıcılarına sunarak Türkiye’deki şarj istasyonu alt yapısını güçlendirmek istiyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası