Telegram’ın yeni beta güncellemesi yayınlandı

Son dönemde popüleritesini artıran Telegram, yeni kullanıcıları için güncellemeler ve yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Anlık mesajlaşma …

Telegram’ın yeni beta güncellemesi yayınlandı

Son dönemde popüleritesini artıran Telegram, yeni kullanıcıları için güncellemeler ve yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Anlık mesajlaşma uygulamasının yeni beta güncellemesi, v7.5.0 ile uygulama içi yeni özellikler ve bir takım değişiklikler getiriyor.

Telegram kullanıcı deneyimini artırmaya devam ediyor

Telegram Beta V7.5.0 güncellemesi uygulama tarafında mesajları silmek için bir zamanlayıcıya sahip olacak. Öte yandan beta ile gelen bir diğer yenilik, kullanıcıların uygulamaya daha hızlı erişimi için widget desteği sunacak. Yeni güncelleme, bir sohbet widget’ı ve bir kısa yol widget’ı olmak üzere iki farklı widget seçeneğine sahip olacak.

Ek olarak gelen beta güncellemesi ile bağlantı davetlerinin de, kolay paylaşım amacıyla taramak için QR kodlarına da dönüştürülebilir olacağını belirtelim.

Gelen tüm özellikler, kullanıcıların günlük görevlerinde kolaylık sağlamalarına yardımcı olmak için herkesin bir uygulamada aradığı özellikler olarak değerlendiriliyor.  Ayrıca en çok kullanılması beklenen otomatik silme özelliğinin, daha önce uygulamada bulunan gizli mesajlar için mevcut olduğunu hatırlatalım.

Yeni gelen özellikler artık Telegram uygulamasını kullanan hem iOS hem de Android kullanıcıları için  kullanılabilir olacak. Bu özelliklerin kesinlikle daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve daha iyi güvenlik sağlayacağı düşünülüyor. 

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası