SonTakip

Steam Sonbahar indirimleri bu akşam başlıyor!

Steam Sonbahar indirimleri bu akşam başlıyor. Steam’in oyunculara sunduğu indirim fırsatları kısa sürse de dönemlik uzun süreli büyük indirim …

Steam Sonbahar indirimleri bu akşam başlıyor!

Steam Sonbahar indirimleri bu akşam başlıyor. Steam’in oyunculara sunduğu indirim fırsatları kısa sürse de dönemlik uzun süreli büyük indirim fırsatları da oluyor. Steam her sene Yaz, Sonbahar ve Kış indirimleri ile daha fazla kullanıcıyı kendisine çekiyor ve halihazırda üyelerine de eşsiz fırsatlar sunabiliyor.

Steam Sonbahar indirimleri bu akşam saat 21:00’da başlıyor

SteamDB‘ye göre Sonbahar indirimleri ile birlikte bu senenin ikinci ya da üçüncü çeyreğinde çıkmış ve indirimlere girmeyen yeni oyunlar indirime girebilir. Yine SteamDB‘ye göre Sonbahar indirimleri bu akşam 21:00‘da başlayacak ve Aralık ayına kadar devam edecek, bitiş tarihi tam olarak belli değil, büyük ihtimalle indirimler başladığı zaman ortaya çıkacaktır.

Bu indirimlerin başlaması ile birlikte Steam Ödülleri 2020 oylaması oyunculara sunulacak ve sevdiğiniz oyunları çıktığı kategorilerde oylayabileceksiniz. “Best Soundtrack” ve “Sit Back and Relax” adında iki yeni kategori de olacak. Epic Games Store‘da Sonbahar indirimlerine girecek. Epic Games Store Sonbahar indirimleri ise 26 Kasım saat 19:00 olarak başlayacak ve 3 Aralık‘a kadar sürecek.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası