SonTakip

Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri tarihi ortaya çıktı

Popüler dijital oyun platformu olan Steam, düzenlediği indirimlerle birçok oyuncuyu sevindiriyor. Kış İndirimlerini geride bıraktık ve Çin’in …

Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri tarihi ortaya çıktı

Popüler dijital oyun platformu olan Steam, düzenlediği indirimlerle birçok oyuncuyu sevindiriyor. Kış İndirimlerini geride bıraktık ve Çin’in yeni yılı Şubat ayında geliyor. Steam, Çin yeni yılına özel bir indirim düzenliyor. Kış indirimlerinde alınamayan veya kaçırılan oyunlar için bir fırsat daha doğmuş oluyor.

Steam Ay Takvimi Yeni Yıl indirimleri Şubat ayında başlayabilir

SteamDB tarafından yayınlanan tarihlere göre Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri 11 Şubat‘ta başlayabilir. SteamDB, Steam veritabanından bilgileri çekerek oyunculara çeşitli kategorilerde sunan bir platform. SteamDB doğru tahminlerde bulunması ile meşhur. SteamDB‘nin geliştiricilerinden olan Pavel Djundik, daha önce Steam sadakat sistemini tahmin etmişti.

Şu anda SteamDB‘nin internet sitesinde Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirim tarihini gösteren bir sayaç bulunuyor. SteamDB‘ye göre Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri, 11 Şubat‘ta başlayıp 15 Şubat‘a kadar devam edecek.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 3 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası