SonTakip

Samsung, portatif projektörü The Freestyle’ı duyurdu

Amerika Birleşik Devletleri’nin Las Vegas şehrinde gerçekleştirilen CES 2022 etkinliği tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlikte bir sunum …

Samsung, portatif projektörü The Freestyle’ı duyurdu

Amerika Birleşik Devletleri’nin Las Vegas şehrinde gerçekleştirilen CES 2022 etkinliği tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlikte bir sunum gerçekleştiren Samsung, The Freestyle isimli portatif ve akıllı televizyon özellikli projeksiyon cihazını duyurdu. Samsung, bu yeni cihazın özellikle Z ve Y kuşağına hitap ettiğini belirtiyor.

The Freestyle, sadece 830 gram ağırlığında

Samsung, CES 2022 etkinliğinde alanında bir ilk olma özelliği taşıyan ve taşınabilirliği ile bir devrim yapması beklenen The Freestyle isimli yeni projeksiyon cihazını duyurdu. Güney Koreli teknoloji devi, bu yeni cihazla birlikte müşterilerinin seyahat ettikleri her yere video ve ses içeriklerini taşıyabilmelerini sağlayacak.

The Freetyle’ın tasarım aşamasında hedeflenen; akıllı hoparlör, projeksion cihazı ve ortam ışıklandırması özelliklerinin tamamını tek bir potada eritebilmek olarak göze çarpıyor.

Samsung, bu yeni cihazın sadece 830 gram ağırlığında olduğunu ve herhangi bir düz zemini kolaylıkla ekrana çevirebileceğini açıkladı. Muadili projektörlerin aksine, Freestyle ile birlikte toplamda 180 derecelik bir dönüş açısı vadediliyor ve bu sayede yüksek çözünürlüklü videolar kolaylıkla izlenebiliyor.

Samsung, Freestyle ile birlikte otomatik trepezoid ve otomatik oranlama özellikleriyle birlikte gelecek. Bu sayede, cihazın ekranı herhangi bir açıyla ve herhangi bir yüzeye yansıtıldığında mükemmel orantıyı yakalayabilecek şekilde kendini ayarlayacak. The Freestyle, toplamda 100 inç boyutuna kadar, herhangi bir açıda ve yüzeyde kristal netliğinde görüntü yansıtma vaadiyle geliyor. USB-PD ve 50W/20V veya üzeri çıkışları destekleyen cihaz, yedek batarya desteğine de sahip olacak.

Çok yakın bir süre içerisinde ön siparişe açılacak olan Freestyle projeksiyonun ücreti henüz belli değil.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası