PlayStation Plus Mart oyunları resmen duyuruldu!

Sony, resmi olarak PlayStation Plus Mart oyunları listesini açıkladı. Gelin bütün oyunlara beraber göz atalım.

PlayStation Plus Mart oyunları resmen duyuruldu!

Sony, 2024 için PlayStation Plus Mart oyunlarını duyurdu. Daha önce sızdırıldığı üzere Essential abonelik planına sahip olan üyeler için verilecek oyunlardan biri Sifu idi. Diğer oyunlar da şimdi resmen duyuruldu.

PlayStation Plus Mart oyunları:

Önümüzdeki ay PlayStation Plus üyeleri, EA Sports F1 23 (PS5, PS4), Sifu (PS5, PS4), Hello Neighbor 2 (PS5, PS4) ve Destiny 2: The Witch Queen (PS4, PS5) gibi dört oyunu ücretsiz olarak alabilecekler. Bu oyunlar, önümüzdeki ayın 5’i itibarıyla PlayStation Plus üyeleri tarafından alınabilecek.

Şubat ayının PlayStation Plus Essential oyunları Foamstars (PS5, PS4), Rollerdrome 2 (PS5, PS4) ve Steelrising (PS5) idi ve bu oyunlar tarafından 4 Mart’a kadar alınabiliyor.

Sony, geride bıraktığımız Pazartesi günü dünya çapında 900 çalışanını işten çıkardığını duyurmuştu. PlayStation Studios başkanı Hermen Hulst, işten çıkarmaların bazı oyun projelerinin iptaline yol açtığını da belirtmişti.

Sony tarafından sunulan ve oyuncuların her ay abonelik ücreti karşılığında yüzlerce oyuna erişmesini sağlayan PlayStation Plus hizmetinin kütüphanesi giderek büyümeye devam ediyor. PS Plus’a farklı abonelikler ekleyerek “eğlence hizmeti” haline getirebilir. Yani kullanıcılar, PS Plus’ı sadece oyun için değil aynı zamanda müzik dinlemek ve film izlemek için de kullanabilir. Bu kapsamda Disney, Spotify ve Amazon gibi şirketlerle ortaklıklar kurabilir.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası